Види і типи електрошокерів

0
1919

електрошокер

Електрошокери поділяються на два основних типи:

  • Контактні;
  • Стріляючі (безконтактні).

Далі ми розглянемо характеристики електрошокерів 1-го типу, оскількі він є найпопулярнішим.

Перша характеристика - це частота іскроутворення:

  • низькочастотні;
  • високочастотні.

Перші від других відрізнити досить просто: перші тріщать, а другі дзижчать.

Низькочастотні електрошокери мають частоту іскроутворення від 50 до 80 Гц і дозволяють викликати в першу ж секунду гострі больові і неприємні відчуття, електродами досить доторкнутися до агресора на секунду, але викликаний таким впливом шок досить швидко проходить.

Високочастотні мають частоту іскроутворення від 100 Гц, ступінь впливу - паралізуючий, аж до втрати свідомості на час більше 15 хвилин, але електроди в безпосередньому контакті з агресором потрібно утримувати не менше 2 - 3 секунд, що іноді буває проблематично.

Друга характеристика - пікова напруга розряду. За цією характеристикою електрошокери поділяються на класи:

  • психологічна зброя;
  • дезоріентатори;
  • паралізатори.

Перший клас - психологічна зброя. Це маленький електрошокер виконаний у форм-факторі губної помади або мобільного телефону з невеликою піковою напругою, покликаний більше налякати, ніж активно чинити опір, згодиться проти бродячих собак або докучливих залицяльників.

Другий клас - дезоріентатор. Це електрошокер з великою піковою напругою від 500 тисяч Вольт до 700 тисяч Вольт. Такий прилад на деякий час введе противника в шоковий стан, що дозволяє швиденько втекти з місця "невдалої" для агресора пригоди.

Третій клас - паралізатор. Цей електрошокер має пікову напругу від 900 тисяч Вольт викликає у супротивника параліч кінцівок або повний нокаут на невизначений час. В порівнянні з першими двома, має великі габарити.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 192)

Интересное по теме:

больше новостей

Комментарии:

ВВЕРХ