Що таке шестерневий насос?

0
1567

НМШ

Маслонасос відноситься до таких насосів, які є об'ємним і діляться в свою чергу на коловоротні, шестеренні, тригвинтові, гвинтові насоси. Вони призначені для своєчасної подачі рідини і мастила, яка має різні ступені в'язкості. Відповідно до практики, що склалася, все шестеренні насоси (шестерные насосы) діляться на такі види:

  • шестеренні насоси для бітуму;
  • спеціальні шестеренні насоси для віскози;
  • маслонасоси загальнопромислового застосування - насоси НМШ;
  • насоси, які призначені тільки для машинобудівних та інших видів гідросистем.

Шестеренні насоси загального застосування (НМШФ, Ш, НМШ, НМШГ), які призначені для перекачування дизельного палива, масел, мазуту, мінеральних масел і різних інших рідин, які можуть змащувати всі деталі.
Насоси позначаються так:

  1. НМШФ - це насос шестерневий, фланцеве з внутрішніми опорами;
  2. НМШ, Ш - це насос шестерневий має внутрішні опори, які розміщуються на лапах;
  3. НМШГ - це шестерінчастий насос з сорочкою обігріву.

Шестерні виконують роль робочого органу в усіх розглянутих насосах. Коли шестерні обертаються, то на стороні всмоктування створюється якесь розрядження, потім рідина під перепадом атмосферного тиску заповнює всі порожнини між зубами і потім витісняється в нагнітальний патрубок, після суміщення в сторону нагнітання.

Насоси марки НМШ зроблені на плиті за допомогою опорної стійки, лап, які з'єднуються з електродвигуном і за допомогою муфти.

Якщо електродвигуни та насоси змонтовані на самому ліхтарі, то завжди в насосі буде знаходитися буква Ф.

У насосах завжди присутній запобіжний клапан. А тиск повного перепуску становить не більше півтори величини при робочому тиску. Такий показник згадується в багатьох таблицях, якщо величина значно відрізняється від інших зазначених значень. Насос під назвою НМШ має свої опори ковзання, які розташовані всередині. Всі опори змащуються так званої перекачується середовищем. У насосі все шестерні з прямими зубами, а сам насос має функцію самовсмоктування. Вакуумметричний висота всмоктування допускається близько 5м і в'язкість перекачується повинна бути 0,75 см2 / с.

Насоси НШ - шестеренні, які оснащені приводом від вала потужності. Ці насоси встановлюються в гідравлічних системах сільськогосподарських машин або застосовується в дорожньо-будівельних системах. Роблять насоси правого і лівого обертання. Температура масла до вісімдесяти градусів.

Насос типу Г11-1 має конструктивну особливість, вона полягає в тому, що це насос з'єднаний через кронштейн під фланцеве двигуном. Ущільнення всього вала манжетное.

У насосі Г11-2 є голчасті підшипники. Цей насос показує конструктивні рішення по повному розвантаженні ведучого вала і не дає маслу замикатися між зубами.

А насос Ш40-4 має якісні своєрідні кулькові підшипники кочення і шевронні шестірні.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 203)

Интересное по теме:

больше новостей

Комментарии:

ВВЕРХ