ПОДПИСАТЬСЯ НА НОВОСТИ
Подписка по Email - новости

Отменить подписку
90

Акумулятор для автомобіля: Як вибрати?

2017
11
Сен
Admin

Акумулятор для автомобіля

Кожен власник авто має знати як правильно вибрати акумулятор для власного авто. Для цього потрібно врахувати наступні параметри:

  • Розміри;
  • Ємність;
  • Розташування клем на його корпусі.

До речі, в СПб придбати акумулятор для авто можна в інтернет-магазині https://bestakbspb.ru/. А тепер про все детальніше.

Ємність аккумулятора

Ємність батареї повинна бути рівною ємності, фіксованій розробником автомобіля. Якщо встановити електробатарею з підвищеною місткістю, то генератор буде витрачати більшу кількість енергії і тим самим не встигати заряджати акумулятор, в кінцевому підсумку він завжди буде заряджений не повністю. Але і з меншою ємністю купувати акумулятор також не варто, це так само погано впливає на нього, тому що він буде знаходитися постійно в перезарядженому стані, через що незабаром він може вийти з ладу. Виробник автомобіля рекомендує середні показники ємності, а саме 60-65 або 55-60 А / год.

Розміри акумулятора

Перш, ніж купити акумулятор, ви повинні переконатися, що розміри старого і нового збігаються, а то він може не поміститися на майданчик установки батареї.

Розташування клем АКБ

Ще один не менш важливий момент - це полярність або розміщення клем АКБ. Придбавши електробатарею з протилежним розташуванням клем на відміну від вашого акумулятора, можуть виникнути проблеми з підключенням штатних силових проводів вашого авто до клеми потрібної полярності.

Категорія акумулятора

Існують наступні види автомобільних АКБ:

  1. Обслуговувані (свинцево-сурм'янисті АКБ). Вони відрізняються від інших кришечками на верхній частині корпусу, які потрібно відкручувати. Друга назва таких АКБ - це розбірні. В такі акумулятори можна проникнути всередину і змінити блок, наприклад під час короткого замикання між пластинами. Основна перевага - це низька ціна;
  2. Малообслуговувані (свинцево-малосурм'янисті АКБ). Вони теж вимагають регулярного обслуговування, але не так часто як їх попередники. До переваг можна віднести невелику ціну і надійність;
  3. Необслуговувані (свинцево-кальцієві АКБ). Вони не потребують обслуговування, найкращі в своєму середовищі. В них абсолютно не потрібно перевіряти рівень води та електроліту. Придбавши такий АКБ, вам буде необхідно тільки вчасно його заряджати. Термін його служби: 4-5 років.

Дата випуску акумулятора

Перед придбанням акумуляторної батареї необхідно подивитися дату його випуску. Середній термін експлуатації зазвичай становить до 5 років тому, чим менше пройшло часу з моменту його виробництва, тим більше він прослужить. Необхідно враховувати, що термін дії акумулятора починається не з моменту початку його роботи, а з моменту, коли в ньому з'явився електроліт.

Автор:
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5   (голосов: 2)
Читайте также:
Автомобили в лизинг
Автомобили в лизинг
Компания "Наш лизинг" представляет на российском рынке продукцию ОАО...
2013
26
Июль
my101skazka
Просмотров: 1257 Комментариев: 0
Как купить б.у. автомобиль новичку.
Как купить б.у. автомобиль новичку.
Вы автолюбитель, получили права, вам нужна машина и поскольку денег не особо...
2013
2
Окт
Aleksey.Brikin
Просмотров: 1245 Комментариев: 0
Как выбрать автомобильный видеорегистратор
Как выбрать автомобильный видеорегистратор
На сегодняшний день системы видеоконтроля, так называемые видеорегистраторы,...
2013
17
Окт
Admin
Просмотров: 1161 Комментариев: 0
 1   2    3    4    5    ...  6  

Чтобы добавить комментарий нужно авторизироваться.
Авторизируйтесь используя Yandex Google Вконтакте Mail.ru Twitter