Керченська поромна переправа

0
2022

Керченська поромна переправаКерченська поромна переправа - це морське транспортне сполучення між Кримом і Краснодарським краєм, здійснюване через порти "Крим" і "Кавказ". Цілодобово на переправі відбуваються перевезення пасажирів і автотранспортних засобів (машини, причепи, мотоцикли, вагони і т. д.). Пороми виконують понад 100 рейсів на добу, перевозячи близько 23 тис. пасажирів і 150 залізничних вагонів. Тривалість морської подорожі - близько 20 хвилин.

Керченська поромна переправа була відкрита в 1954 році. З кожним роком ситуація змінювалася, проте розвиток переправи тривав. У 2004 році Міжнародний фонд нагородив "Керченську судноплавну компанію" за якість послуг, що надаються. На сьогоднішній день функціями єдиного оператора володіє компанія «Кримські морські порти».

Оскільки Керченська поромна переправа сьогодні - це один з небагатьох бюджетних варіантів транзиту до Криму по території Росії, в деякі пори року на переправі виникають черги. Найчастіше влітку і взимку. У літню пору такі проблеми пов'язані з великим напливом відпочиваючих, а в зимовий, як правило, з коливаннями погодних умов. Восени і навесні черзі в портах суттєво зменшуються, а до зими і зовсім зникають. Однак в зимовий час можлива часта скасування рейсів через погіршення погоди. Інформацію про черги надає оператор поромної переправи, і рекомендується уточнювати її заздалегідь.

Керченська поромна переправаГоловний спосіб проїзду на півострів здійснюється за схемами "автобус - паром - автобус і поїзд - паром - поїзд". Є можливість скористатися єдиним квитком, який передбачає вибір проїзду в одній із зон дії: Анапа - Крим, а також Краснодар - Крим.

З Москви до Сімферополя можна дістатися на поїзді, який щодня курсує через паромну переправу. До його складу входять 8 плацкартних і 1 купейний вагон, загальний час в дорозі становить близько 45 годин. З Москви маршрут поїзда пролягає через Тулу, Воронеж, Каменськ-Шахтинський, Ростов-на-Дону, Керч і Сімферополь. У порту "Кавказ" пасажирам поїзда пропонується пересісти на пором до Керчі. Вагони на час переправи через паром пломбуються і закриваються, тому речі пасажирів залишаються в цілості від початку і до кінця прямування поїзда. Переправа вагонів триває близько 3 годин.

Через Керченську поромну переправу на протязі року щодня реєструється близько ста рейсів.

Транзит через Керченську поромну переправу відмінно підійде для тих, хто не любить авіа перельоти і вважає за краще їм романтичний дух вагонних переїздів під стукіт коліс і прогулянку на катері з мальовничими краєвидами Керченської протоки.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 155)

Комментарии:

ВВЕРХ