Як вибрати авторефрактометр?

0
1598

Авторефрактометр как выбратьПошкодити здоровий зір легко. Часто перенапруження за тривалим читанням може привести до порушення зору. А ось відновити зір набагато важче. Це гімнастика для очей, операції, спеціальне харчування. Можна піти й іншим шляхом, скористатися контактними лінзами або окулярами.

Це не вирішить проблему в цілому, але сучасне життя не чекає, і такий варіант рішення, швидкий, практичний, і його використовує дуже багато людей. Але, якщо з окулярами, як одним з інструментів корекції зору, багато хто з нас знайомий, то у випадку з контактними лінзами справа йде трохи складніше. Розрахувати контактну лінзу для ока набагато важче, ніж розрахувати лінзу для окулярів. Лінза впритул контактує з оком, і невелика похибка або недолік може обернутися дуже великими проблемами.

Напевно ви натирали ноги незручним взуттям. Тут ситуація схожа, тільки це не нога, а чутливі очі. На щастя, вже існує досить широкий спектр обладнання, який допомагає швидко і точно розрахувати параметри лінзи для ока. Звичайно, для цього потрібна не тільки математика, а й точні вимірювальні прилади, відповідні зразки і відпрацьовані алгоритми. Такі прилади носять назви: авторефкератометр і авторефрактометр (за рекомендаціями відомої компаніі "Huvitz"). В їх спектр завдань входить дослідження ока пацієнта, і в деякому сенсі розрахунок і видача рекомендацій щодо подальшого лікування.

Для чого використовують авторефкератометр?

Авторефкератометр використовують для проведення кератометрії. Це аналіз кривизни передньої поверхні рогівки при підборі і визначенні сили контактних оптичних лінз. Також він допомагає оцінити очі під посадку контактної лінзи і розрахувати параметри лінзи під конкретний очей. А також він слугує для своєчасного виявлення таких хвороб очей, як кератоконус (конічне випинання рогівки). Авторефрактометр здійснює рефрактометрію очі - це аналіз оптичних властивостей людського ока з метою з'ясування таких патологій, як гіперметропія, міопія, або астигматизм. Є багато фірм, є багато моделей, свої можливості, опції, переваги, недоліки.

Источник: http://huvitz.ua/

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 183)

Интересное по теме:

больше новостей

Комментарии:

ВВЕРХ