ПОДПИСАТЬСЯ НА НОВОСТИ
Подписка по Email - новости

Отменить подписку
97

Чим займається рекламне агентство

2016
8
Июнь
Admin

рекламне агентствоОрганізація рекламної кампанії дуже трудомісткий процес. Різні підприємства по-різному вирішують проблеми з рекламою. У великих компаніях неодмінно існують відділи, які займаються розробкою і просуванням рекламної кампанії, в дрібні фірми або середній бізнес вдаються до послуг маркетингових (рекламних) агентств. І все-таки велика частина фірм воліє не займатися розробкою реклами своїми силами, а вдається до послуг зовнішніх компаній.

Це дає ряд переваг:

  • Рекламне агентство може з різних точок зору дивитися на ситуацію;
  • Також агентство працює з різними компаніями, тому у нього різнобічний досвід; Якщо рекламне агентство досить відомо, то у нього 100 % є знижки на окремі види реклами, з цієї причини це вже економія рекламного бюджету;
  • Експерти, які працюють в агентствах, більш професійні і більш всебічно розвинені. Вони не дивляться на проблему вузько. Вони розглядають її як тільки з позиції компанії, але ще і з позиції споживача, так як завжди мають зв'язок з споживчою аудиторією.

Правда є і недолік:

Ви не можете контролювати роботу. Ви просто даєте завдання і чекаєте результату. І якщо результат себе не виправдає, то Ви можете просто втратити час. Завдання може виявитися виконано в термін і начебто непогано, проте все-таки це буде не те, що Ви хотіли. А так як Ви не контролювали роботу протягом цілого часу, то і не зуміли це помітити. Ви ризикуєте власним часом, а час також коштує грошей.

І все-таки, незважаючи на потенційні труднощі, найбільше компаній вдається саме до послуг рекламних агентств. Так як, мінуси перекриваються досвідом і багатогранністю агентства.

Робота рекламного агентства

Розглянемо, як працює рекламне агентство і розповість нам про це Мироненко Олена - директор київського промо агентства "Blackberry Creative Communications": blackberry.kiev.ua.

Почнемо з того, що розповімо про те, які відділи бувають у рекламних агентствах і хто чим займається. В основному рекламне агентство має потрібний персоналом і ресурси для здійснення якісної рекламної кампанії. Всього у рекламних агентствах є 4-ри головні відділи:

  • творчий відділ - той, який розробляє і створює звернення;
  • відділ засобів реклами - той, який визначать якими засобами реклами краще буде скористатися;
  • дослідницький відділ - він займається тим, що досліджує споживчий ринок;
  • комерційний відділ - відділ який займається знахідкою клієнтів для самого агентства, оформленням договорів і т. д.

В самому початку кліенти звертаються в комерційний відділ. Там підписують контракт на послуги і визначають якого роду і який продукт потрібно рекламувати. Пізніше в роботу вступає дослідницький відділ. Він починає розбір ринку конкурента, розбір ринку покупців і просто вивчає що, де і як. Пізніше підключається творчий відділ. Він розробляє рекламне звернення, на основі аналізу, який провів дослідний відділ. Потім переходять до вибору засобів реклами. Цим займеться відділ засобів реклами. І все. Рекламна кампанія готова.

Автор:
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5   (голосов: 1)
Читайте также:
Украинское агентство переводов Solt
Украинское агентство переводов Solt
В Украине работает много бюро, предлагающих различные виды услуг по переводу на...
2014
27
Сен
Admin
Просмотров: 1048 Комментариев: 0
Зачем нужна реклама
Зачем нужна реклама
Сбыт будет эффективным лишь в том случае, когда налажена система поиска и...
2014
15
Авг
Admin
Просмотров: 887 Комментариев: 0
Пакет - отличное рекламное место
Пакет - отличное рекламное место
Каждая известная  организация или определенная фирма, которая только ...
2015
23
Авг
Марія Козинець
Просмотров: 707 Комментариев: 0
 1   2  

Чтобы добавить комментарий нужно авторизироваться.
Авторизируйтесь используя Yandex Google Вконтакте Mail.ru Twitter