Як правильно вибрати собі курси англійської мови

0
1609

курси англійської мови

Вибираючи товар або послугу, ми традиційно звертаємо увагу на дві ключові речі: вартість і якість. Чи адекватна ціна пропонованій якості? Чи відповідає якість виставленій ціні? Зрозуміло, кожен сам для себе знаходить відповіді на данні запитання, але для більшості товарів і послуг можна визначити деякі стандартні параметри і якості, і вартості, щоб Ви, визначаючись з вибором, могли оцінити, чи гідна ця пропозиція.

Сьогодні мова піде про вибір курсів англійської мови

Англійська мова - це обов'язковий «атрибут» сучасного менеджера, референта, технічного фахівця, фінансиста, секретаря. «Хочеш працювати і добре заробляти - вивчи англійську мову!» - Диктує ринок праці, і ми, підкорившись, йдемо вибирати курси для себе і дітей - щоб передбачити їх успішну кар'єру.

Курсів англійської в Києві - безліч! Як розібратися і не заблукати в різноманітті пропозицій, як вибрати саме те, що влаштує Вас, що підійде Вашій дитині? В данній статті ми постараємось в цьому розібратись і допоможе нам Токмачов А. К. - співробітник компанії "Speak2Day", яка пропонує курси іноземних мов усім жителям столиці.

Ліцензія

Перше, на що слід звернути увагу, - наявність ліцензії у курсів або школи. 99 % київських курсів іноземних мов - це недержавні освітні установи. Освітні послуги - це строго ліцензована сфера діяльності. Ліцензія підтверджує, що школа має необхідний «запас міцності»: програми навчання побудовані методично правильно, до дисциплін, що вивчаються підібрані підручники і навчальні посібники, викладачі мають достатній рівень професійної підготовки, навчання проводиться в приміщенні, що відповідає санітарно-гігієнічним вимогам, школа має право проводити підготовку за своїми програмами, оцінювати рівень підготовки і видавати відповідні свідоцтва. Важливо! Ліцензія не видається один раз і назавжди. Періодично (1 раз в 3 - 5 роки) школи і курси проходять процедуру ліцензування. Перевірте, у вибраній Вами школі повинна бути «свіжа» ліцензія!

Ліцензія - це офіційне підтвердження статусу курсів, існує ще й «клієнтський статус» - репутація. Дізнайтеся, як довго існує школа, що думають про школу англійської мови її випускники.

Важливо! Солідним курсам навчання своїх співробітників довіряють корпоративні замовники - відомі компанії, власники гучних брендів. Цей показник об'єктивно говорить про якість навчання. Справа в тому, що вибір корпоративних програм навчання проводиться, як правило, в ході спеціальних конкурсів, тендерів, де цілий ряд шкіл висувають свої умови, а компетентна комісія відбирає дійсно кращу пропозицію.

Викладач

курси англійської мовиВикладач - це людина, від особистих і професійних якостей якого багато в чому залежить успіх навчання. Київський ринок освіти запропонує Вам курси з україномовними викладачами і з викладачами-носіями мови. Україномовні викладачі - це, як правило, випускники мовних вузів і факультетів іноземних мов відомих університетів. У солідних школах викладачі обов'язково мають спеціальну підготовку з навчання англійської як іноземної мови, регулярно проходять тренінги та беруть участь у семінарах з підвищення кваліфікації, володіють багаторічним досвідом викладання. Вчителі-носії приїжджають в Україну з метою вивчення української мови та культури. Часто це магістранти та аспіранти іноземних університетів. Багато з них мають спеціальну педагогічну підготовку і мають право навчати мови.

Щоб визначитися з вибором, дайте відповідь для себе на питання (особливо якщо починаєте вивчати мову з «нуля»): чи готові Ви подолати психологічний бар'єр нерозуміння між Вами і викладачем-іноземцем, не здатним у «важку хвилину» перейти на українську мову і допомогти Вам , своєму учневі? Чи зможете Ви зрозуміти пояснення мовних явищ, граматичних правил, поданих на іноземній мові? Чи зможете Ви самі вловити потрібний акцент, вимову, скопіювавши вимову носія, або Вам потрібне додаткове пояснення українською мовою, як вимовляється той чи інший звук, слово, фраза? Що Вам необхідно - просто вміти швидко порозумітися англійською мовою або досягти певного рівня розуміння чужої мови? Головне, Вам повинно бути комфортно в навчанні. Іноземну мову "з-під палки" не вивчиш. Послухайте себе і прийміть те рішення, яке буде найбільш правильним для ВАС ОСОБИСТО.

Методика навчання

англійська моваЦе наступний параметр, з яким необхідно визначитися. Що ж нам пропонують? Найбільш активно зараз просуваються курси, які пропонують навчання за так званою комунікативною методикою. Що це таке? Комунікативна методика навчання іноземної мови передбачає, що мова як би засвоюється сама собою в ході спілкування. Вивчається мінімальний набір «стартових» фраз, а все інше ніби приходить саме, з діалогів, текстів, фільмів. Особливий акцент на вивчення граматичних правил не ставиться - студент сам повинен вловити закономірності мови і навчитися ними користуватися, так, як користується правилами рідної мови.

Класична методика, навпаки, вимагає ознайомлення з правилами. Студент вивчає правила, вивчає слова та словосполучення і вчиться застосовувати отримані знання, спочатку складаючи прості речення і діалоги, потім поступово ускладнюючи свої мовні вправи. Для класичної методики важливо домагатися правильності мовлення іноземною мовою.

Багато курсів користуються готовими методичними розробками, найбільш популярним виглядає комплект британських методистів Headway. Очевидний плюс такого рішення - готова, апробовані програма, що поєднує в собі вправи на розвиток всіх мовних навичок (читання, письма, говоріння, аудіювання), що забезпечує перехід з одного рівня володіння мовою на наступний, більш високий, «просунутий». Мінус - почавши навчання за такою програмою, Ви приречені вчитися по ній до кінця.

Інша програма, орієнтована на інший комплект методичних посібників, може не збігатися з подачею матеріалу, що використовується прийомами навчання, і Ви не зможете легко змінити курси, якщо буде потрібно, швидко перебудуватися з однієї системи на іншу.

Оптимальна програма підготовки, що поєднує в собі кращі досягнення декількох методик: вміння орієнтуватися в ситуації - як в комунікативній, знання і розуміння граматичних правил - як у класичній, використання різних текстових, аудіо- та відео- матеріалів.

Висновки

Щиро хотілося б вірити, що іноземна мова може «вивчитися сам», але згадайте скільки сил і років знадобилося на освоєння рідної мови!.. Вивчення чужої мови - завдання справді не з легких, а тому вимагає особливого ставлення до самого себе.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 187)

Комментарии:

ВВЕРХ