Розробка сайтів Тернопіль: конкурс для Інтернет початківців

0
5387

розробка сайтівЗ кожним роком, як в світовому, так і в тернопільському Інтернеті, з'являється все більше різних Інтернет-конкурсів. Багато організаторів Інтернет-конкурсів проводять їх виключно з метою власного піару. Як наслідок, - якість, престиж і об'єктивність підсумкових результатів конкурсів залишають бажати кращого.

Інтернет-конкурс, по суті, - це ринг, на якому веб-дизайнери, програмісти і власники сайтів можуть "помірятися силами". За об'єктивність в суддівстві борються не тільки в спорті. Цього року у номінації розробка сайтів тернопіль перемогла веб-студія, що створила інтернет-магазин для тракторів. Слід зазначити, що розробка сайтів відбувалась саме в місті Тернопіль, де учасники мали змогу поспілкуватись між собою.

Одна з основних задач організації та проведення змагань полягає в забезпеченні максимальної об'єктивності підсумкових результатів конкурсу. Кожен учасник і відвідувач офіційного сайту Інтернет-конкурсу повинен мати можливість в будь-який час перевірити ще раз підсумкові результати.

Престижність, популярність, довіру та імідж події в чому залежать від об'єктивності підсумкових результатів оцінки сайтів-учасників Інтернет-конкурсу.

Але розробки методики оцінки сайтів, що дозволяє забезпечити об'єктивність результатів, являє собою непросту задачу.

Наприклад, журі повинно мати право підвищити або знизити рейтинг сайту-учасника не більш ніж на одну позицію. Про це повинно бути повідомлено на офіційному сайті Інтернет-конкурсу.

Якщо журі матиме право вільно змінювати рейтинг сайтів-учасників, так само, як, наприклад, тасувати колоду карт, об'єктивних результатів Інтернет-конкурсу не буде. Престиж, довіру і популярність Інтернет-конкурсу постраждають.

Проведення Інтернет-конкурсу вимагає не тільки знань і зусиль, а й грошей. Некомпетентність журі або необ'єктивна оцінка сайтів-учасників завдасть збитки. Наприклад створення сайтів тернопіль відбувається учасниками конкурсу та при наявності бюджету на інтернет проект. За допомогою організації та проведення різних Інтернет-подій могли б бути вирішені багато актуальні завдання на місцевому та обласному тернопільському рівні. Але при дотриманні ряду умов:

  • відповідність бюджету Інтернет-конкурсу поставленим перед ним завданням;
  • розробка об'єктивної і загальнодоступною методики оцінки сайтів;
  • компетентне журі;
  • професіоналізм безпосередніх організаторів Інтернет-конкурсу.

10.11.2014 - Марія Олевська, м. Тернопіль, IT-club.

Відео: "Огляд конструкторів сайтів та готових шаблонів для розробки"

Источник: http://webmisto.te.ua

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 165)

Интересное по теме:

больше новостей
ВВЕРХ