Як вибрати курси англійської мови для вашої дитини: 5 порад

0
1536

курси англійської мовиКурси англійської мови - це ключем до майбутнього дитини. Отримані знання, які, в свою чергу, ще й будуть підкріплені сертифікатом про закінчення мовної школи, допоможуть в майбутньому вступити до елітного університет або влаштуватися на престижну роботу. Але як знайти хороші курси? Про це нам розповість засновник "Private Language School": https://pls.com.ua/, в якій безпосередньо можна пройти курси англійської в Полтаві.

Відправною точкою є визначення курсів, необхідних вашій дитині

На даний момент є дуже багато курсів англійської мови, правда про якісь дуже яскраво виражені з них не доводиться говорити. До курсів немає ніяких стандартизованих вимог, через що вони частіше всього прив'язуються до шкільних програм, дублюють їх, при цьому води дають для батьків непоганий результат, що проявляється у вигляді підвищення успішності їх дитини. Однак назвати подібні курси хорошими не можна - дитина слабо розвиває і не збагачує власну вимову, а часом і зовсім не говорить, в'язне в нескінченних граматичних вправах. Інша справа курси, прив'язані до міжнародних вимог і шкал оцінок. Такі школи просувають учня від рівня до рівня, якщо той дотримується певних правил і вимог, будь то виконання практичних завдань або тренування розмовного плану. В кінці кожного ступеня учні проходять тестування і отримують сертифікат, що підтверджує їх рівень мови.

Деякі школи англійської мови пропонують зробити упор на розмовну мову або граматику. На який з цих шляхів варто звернути більшу увагу в юному віці?

У дитячому, юнацькому, так і будь-якому віці пріоритет у вивченні іноземної мови слід віддавати розмовній стороні питання. Як-не-як, більшу частину життя люди спілкуються між собою і про це не варто забувати. Граматика повинна відпрацьовуватися через практику, тобто вбудовуватися в розмовні теми. Наприклад, щоб виконати таке легке завдання, як опис інтер'єру кімнати, необхідні спеціальні добірки слів і дві простенькі конструкції there is та there are, і ось учень вже не тільки вміє говорити, а й правильно вибудовувати пропозиції, з точки зору граматики!

А що щодо чисельності учнів в групі? Чи впливає цей критерій на вибір курсів англійської мови для дитини?

Зрозуміло, що впливає. Кількість людей в групі під час навчання іноземних мов не може бути більше 12 чоловік. В рамках такої кількості учнів хороший викладач працює якісно. Слухачі теж, як правило, комфортно почувають себе в невеликих групах, де вони і отримують достатньо уваги вчителя, і можуть працювати в парах. Це позитивно впливає на результат і створює хороший емоційний клімат в групах.

Ви торкнулися питання викладачів. Як за даним критерієм визначити якість навчання своєї дитини?

Завжди можна попросити документальне підтвердження кваліфікації та досвіду роботи викладача. Однак більш делікатним і необразливим способом знайомства буде запит у організатора курсів фотографій, де вчитель демонструє свій досвід роботи, навчання, перебування за кордоном. Як правило, така інформація знаходиться у вільному доступі на сайтах освітніх курсів разом з короткою біографією співробітників. І також на інформаційних порталах існує розділ відгуків, де звичайні люди, клієнти даних курсів, діляться своїми враженнями. Але головний критерій, на мій погляд, це побачити процес навчання на власні очі. Довіряйте своїм відчуттям і навіть інстинктам. Всі батьки здатні розпізнати комфортне і корисне для дітей середовище, а також вберегти від тьмяної і гнітючої атмосфери.

Яку пораду ви можете дати батькам при підготовці дітей до курсів?

Є одна особливість, що стосується дітей. Зараз учні часто дуже перевантажені, і якщо батько приводить на курси дитину, яка не хоче вчитися, все може перетворитися на свого роду шоу. Обрушиться шквал криків і заяв про те, які ж це погані курси, нехай навіть вони будуть самими кращими. Тут дуже важливо досягти розуміння між батьками і вчителями, і не приймати миттєвого рішення про те, що варто йти в іншу школу англійської мови. Прищеплюйте дитині любов до предмету, заохочуйте її успіхи, і скоро ви будете свідками її перемог! Якщо прийшовши в школу на заняття іноземної мови, дитина вже вміє читати і писати, знає ази граматики і трохи говорить - їй стає легко і комфортно, вона починає поважати себе через власні знання, а також починає  цінувати і любити ці знання. З цієї причини раджу батькам відправляти дітей на курси не тоді, коли вже все погано і дитина відстала, а тоді, коли все добре.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 198)

Комментарии:

ВВЕРХ