7 секретів 100 % якісної дитячої оправи для окулярів

0
2932

дитячі оправи для окулярів

Правильно вибрати дитячі оправи набагато складніше, ніж дорослі:

 • по-перше, діти дуже рухливі, вони бігають на перервах і б'ються портфелями в школі;
 • по-друге, дитина може не відразу помітити, що в оправі йому не зручно;
 • по-третє, дитина набагато сильніше, ніж дорослий, схильна до впливу реклами і думки однолітків.

Яка дитяча оправа для окулярів не зіпсує зір Вашої дитини? Як підібрати її правильно з урахуванням віку і фізіологічних особливостей дитячого організму? Як не попастися на вудку реклами і вибрати якісну річ? Давайте розберемося разом і допоможе нам в цьому співробітник інтернет-магазину http://sm-ochki.ru, в якому можна придбати якісні дитячі окуляри за доступною ціною.

Якими повинні бути оправи для дітей?

 • довговічними і міцними;
 • зручними і легкими;
 • гіпоалергенними.

Правило № 1: Звертаємося до лікаря

Найголовніше - окуляри повинні бути підібрані відповідно до стану зору дитини (короткозорість або далекозорість). Зробити це може тільки лікар-офтальмолог, і бажано, той який спеціалізується на роботі з дітьми. Він проведе діагностику, визначить міжзрачкову відстань і підбере лінзи необхідної оптичної сили.

За результатами дослідження фахівець випише рецепт: окуляри, куплені відповідно до нього, будуть безпечні для дитячих очей. Крім цього, лікар дасть рекомендації щодо:

 • оптимального режиму носіння для правильної корекції зору (тимчасовий або постійний);
 • товщини і ваги лінз;
 • відповідного розміру світлового прорізу рамки окулярів і особливостей посадки медичної оправи на обличчі.

Правило № 2: Лінзи повинні бути оптимальної товщини

Ця величина залежить, в першу чергу, від кількості діоптрій. Простіше кажучи, чим гірше зір, тим товщі лінзи. Відповідно, дитячі очкові оправи в цьому випадку потрібно вибирати міцні і легкі, щоб конструкція була зручною і не надто важкою.

Окрему увагу варто звернути на дизайн лінзи (сферичний чи асферичний) і її товщину (витончена високоіндексна). Лінзи асферичного дизайну мають менше спотворення в периферійній зоні в порівнянні з лінзами сферичного дизайну, що дає чіткий природний зір у всіх напрямках. Більш пласка поверхня робить лінзу тоншою і легшою, що гарантує естетичний вигляд навіть при високих показниках оптичної сили.

Правило № 3: Оправа для окулярів для дітей повинна бути міцною

Пластикові оправи значно програють в цьому відношенні, хоча мають свої переваги в порівнянні з іншими. Наприклад, вони дуже легкі, недорогі та їх непросто зігнути. Як правило, такі варіанти купують для дітей дошкільного віку (якщо вони їх втратять, то буде не шкода).

Металеві оправи набагато міцніші, але можуть викликати алергію. Перед тим, як купити такі окуляри, обов'язково потрібно вивчити склад сплаву: оправу, зроблену з використанням нікелю, дитині краще не купувати.

Сьогодні найякісніші і модні дитячі оправи для окулярів робляться з титану і кевлара - надміцних матеріалів, які використовуються навіть для бронежилетів. Ці окуляри вважаються кращими для дітей, тому що відповідають всім вимогам якості та моди: вони дуже міцні, легкі, гіпоалергенні і зроблені без зайвих деталей (наприклад, гвинтів).

Правило № 4: Носоупори повинні бути відповідного розміру

Якщо Ви вибираєте пластикову оправу - важливий розмір всієї конструкції: носоупори в ній не регулюються. Коли дитина буде приміряти окуляри, упевніться, що вони не з'їжджають вниз по носі, а між оправою і переніссям немає зазорів. В іншому випадку дитина звикне дивитися поверх окулярів, і ніякої користі від них не буде. У металевих і титанових оправах носоупори регулюються: в них Вашій дитині буде зручно на протязі декількох років.

Правило № 5: Заушники повинні бути надійними і комфортними

 • вони повинні бути досить довгими і жорсткими, щоб оправа надійно трималася на голові дитини;
 • вони не повинні тиснути на область за вухом і, тим більше, натирати її;
 • для зовсім маленьких дітей краще купувати силіконові дитячі оправи або моделі з ремінцем навколо голови.

Правило № 6: Кращі дитячі лінзи - з полікарбонату і трайвекса

Вони краще за інших за цілою низкою параметрів:

 • це найміцніші лінзи;
 • завдяки багатофункціональному покриттю вони на 100 % захищають очі від УФ-променів;
 • вони стійкі до подряпин і не вимагають спеціального догляду.

Запам'ятайте: ні в якому разі не можна купувати окуляри з лінзами з мінерального скла, особливо дитячі оправи хлопчикам і взагалі активним дітям. При ударі такі лінзи розсипаються на дрібні осколки, один з яких може потрапити дитині в око.

Правило No7: Орієнтуємося на думку дитини

Щоб зрозуміти, яку оправу вибрати дитині, досить, щоб він провів в ній півгодини. За цей час він встигне пострибати, повертати головою, кілька разів нахилитися і, можливо, навіть пробігтися. Це і є найкраща перевірка зручності окулярів: якщо за ці півгодини вони не зіскочили, не натруть за вухами і не викличуть дискомфорту (болі в очах), значить Ви вибрали досить надійну і якісну модель.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 160)

Комментарии:

ВВЕРХ