Що таке естетична стоматологія?

0
2074

естетична стоматологіяЖителям третього тисячоліття дійсно пощастило, тому що сучасні стоматологічні технології можуть не тільки вилікувати будь-яку недугу, а й зробити посмішку кожної людини природно красивою і привабливою. Величезну роль в цьому відіграє естетична стоматологія, а центр естетичної стоматології в наші дні можна без зусиль знайти не тільки в найбільших містах, а й провінційних.

Нинішня естетична стоматологія в своєму розпорядженні має величезну кількість методик і технологій, які приходять на допомогу навіть в найскладніших випадках з зубами. Звернувшись до кваліфікованого фахівця, вам допоможуть при змінах кольору і форми зубів, усунуть непривабливі щілини між зубами, замінять потемнілі старі пломби, допоможуть при сколах, розворотах зубів й інших дефектах.

Відновлення зубів

Одна з традиційних і добре відомих технологій, якою керується естетична стоматологія - це відновлення зубів з застосуванням світлозатверднучих матеріалів, які дозволяють виправити дефекти на передній поверхні зубів, повернути колір, прозорість та блиск зубам. Для цього в арсеналі стоматолога є як мінімум 30 відтінків таких матеріалів. Дана технологи відновлення зубів давно зарекомендувала себе і її застосовує на практиці буквально кожен стоматолог.

Вініри

Однак естетична стоматологія постійно вдосконалює свої методи, і до категорії передових можна віднести використання вінірів - порцелянових пластинок, товщина яких не перевищує аркуш паперу. Вініри застосовуються при серйозних пошкодженнях і дефектах зубів. Порцелянові пластинки акуратно кріпляться на передню поверхню зуба спеціальним цементом. Завдяки цьому одночасно вирішується як проблема кольору зуба, так і його форми, оскільки вініри успішно маскують абсолютно будь-які вади контурів зубів. Кваліфікований лікар подбає також про те, щоб відтінок натуральних зубів повністю збігався з тоном вініров.

Протезування

Якщо з яких-небудь причин використання вінірів неприйнятне, то вам можуть запропонувати протезування коронкою, зробленої з порцелянової кераміки. Така коронка відрізняється легкістю і природним виглядом, оскільки володіє прозорістю, властивою натуральним зубам людини. Для того, щоб провести таку процедуру потрібно пара візитів до лікаря. Справа в тому, що спочатку зуб потрібно підготувати. В першу чергу з нього знімається зліпок, по якому в лабораторії виготовляють коронку. І тільки через кілька днів її встановлюють, закриваючи негарний зуб привабливою керамікою. За своїм відтінку вона не буде відрізнятися від ваших природних зубів, а по міцності буде перевершувати їх.

Мікрошліфовка

Деякі пацієнти приходять на прийом до стоматолога тільки з однією-єдиною проханням - змінити колір зубів, зробити їх світлішими на кілька тонів. В даному випадку естетична стоматологія пропонує мікрошліфовку з новими технологіями відбілювання. У домашніх умовах досягти такого помітного результату точно не вийде. А ось досвідчений лікар допоможе впоратися навіть з жовтуватим від природи відтінком зубів і стійкими плямами. При цьому емаль залишиться не пошкодженою.

Одним словом, гарна посмішка, якої не доведеться соромитися, тепер може бути у кожного.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 199)

Интересное по теме:

больше новостей

Комментарии:

ВВЕРХ