ПОДПИСАТЬСЯ НА НОВОСТИ
Подписка по Email - новости

Отменить подписку
114

Що таке естетична стоматологія?

2016
19
Дек
Admin
viewsПросмотров: 556         commentsКомментариев: 0

естетична стоматологіяЖителям третього тисячоліття дійсно пощастило, тому що сучасні стоматологічні технології можуть не тільки вилікувати будь-яку недугу, а й зробити посмішку кожної людини природно красивою і привабливою. Величезну роль в цьому відіграє естетична стоматологія, а центр естетичної стоматології в наші дні можна без зусиль знайти не тільки в найбільших містах, а й провінційних.

Нинішня естетична стоматологія в своєму розпорядженні має величезну кількість методик і технологій, які приходять на допомогу навіть в найскладніших випадках з зубами. Звернувшись до кваліфікованого фахівця, вам допоможуть при змінах кольору і форми зубів, усунуть непривабливі щілини між зубами, замінять потемнілі старі пломби, допоможуть при сколах, розворотах зубів й інших дефектах.

Відновлення зубів

Одна з традиційних і добре відомих технологій, якою керується естетична стоматологія - це відновлення зубів з застосуванням світлозатверднучих матеріалів, які дозволяють виправити дефекти на передній поверхні зубів, повернути колір, прозорість та блиск зубам. Для цього в арсеналі стоматолога є як мінімум 30 відтінків таких матеріалів. Дана технологи відновлення зубів давно зарекомендувала себе і її застосовує на практиці буквально кожен стоматолог.

Вініри

Однак естетична стоматологія постійно вдосконалює свої методи, і до категорії передових можна віднести використання вінірів - порцелянових пластинок, товщина яких не перевищує аркуш паперу. Вініри застосовуються при серйозних пошкодженнях і дефектах зубів. Порцелянові пластинки акуратно кріпляться на передню поверхню зуба спеціальним цементом. Завдяки цьому одночасно вирішується як проблема кольору зуба, так і його форми, оскільки вініри успішно маскують абсолютно будь-які вади контурів зубів. Кваліфікований лікар подбає також про те, щоб відтінок натуральних зубів повністю збігався з тоном вініров.

Протезування

Якщо з яких-небудь причин використання вінірів неприйнятне, то вам можуть запропонувати протезування коронкою, зробленої з порцелянової кераміки. Така коронка відрізняється легкістю і природним виглядом, оскільки володіє прозорістю, властивою натуральним зубам людини. Для того, щоб провести таку процедуру потрібно пара візитів до лікаря. Справа в тому, що спочатку зуб потрібно підготувати. В першу чергу з нього знімається зліпок, по якому в лабораторії виготовляють коронку. І тільки через кілька днів її встановлюють, закриваючи негарний зуб привабливою керамікою. За своїм відтінку вона не буде відрізнятися від ваших природних зубів, а по міцності буде перевершувати їх.

Мікрошліфовка

Деякі пацієнти приходять на прийом до стоматолога тільки з однією-єдиною проханням - змінити колір зубів, зробити їх світлішими на кілька тонів. В даному випадку естетична стоматологія пропонує мікрошліфовку з новими технологіями відбілювання. У домашніх умовах досягти такого помітного результату точно не вийде. А ось досвідчений лікар допоможе впоратися навіть з жовтуватим від природи відтінком зубів і стійкими плямами. При цьому емаль залишиться не пошкодженою.

Одним словом, гарна посмішка, якої не доведеться соромитися, тепер може бути у кожного.

Автор:
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0   (голосов: 2)
Читайте также:
История развития стоматологии
История развития стоматологии
Стоматологией называют самостоятельный раздел медицины, который занимается...
2014
13
Фев
Юльчик
Просмотров: 1391 Комментариев: 3
Що таке гепатит С?
Що таке гепатит С?
Симптоми вірусного гепатиту С можуть бути відсутні до формування цирозу...
2014
3
Март
Юльчик
Просмотров: 1066 Комментариев: 0
Что такое онтогенез?
Что такое онтогенез?
Онтогенез - это индивидуальное развитие именно организма с момента его...
2014
14
Март
Юльчик
Просмотров: 1081 Комментариев: 0
 1   2    3    4    5    ...  9  

Чтобы добавить комментарий нужно авторизироваться.
Авторизируйтесь используя Yandex Google Вконтакте Mail.ru Twitter