Де купити одяг оптом, і як вибрати виробника?

Мир переводов : Бизнес
, 19:32
0
2438

жіночий одяг оптомУспіх магазину модного одягу залежить від багатьох факторів - реклами, розташування, цін і загальної концепції. Але найголовніше - це якість і асортимент товару. Тому кожен, хто вирішить зайнятися цим бізнесом, рано чи пізно постає перед проблемою вибору оптового постачальника одягу.

Щоб співпраця замовника і постачальника була довгою і вигідною, постачальник повинен бути відповідальним, пунктуальним і надійним, а його товар - якісно виконаним, красивим і модним. Як знайти постачальника і на що звернути увагу при його виборі? На ці питання нам відповість співробітник українського виробника жіночого одягу - компанії elliris.com.ua.

Виробники одягу - хто вони?

жіночий одяг оптомСьогодні практично весь одяг, від люкса до мас-маркету, шиється в Китаї і країнах Південно-Східної Азії. Але всі фабрики відрізняються. Вже давно ніхто не вважає, що одяг, зшитий в Китаї, відрізняється низькою якістю. Навіть модні будинки з гучними іменами і захмарними цінами шиють свої колекції в Піднебесній.

Деякі бізнесмени безпосередньо співпрацюють з азіатськими кравцями, розміщуючи замовлення на фабриці самостійно. Це дешево, але такий шлях пов'язаний з безліччю труднощів - необхідний постійний контроль якості і дотримання всіх умов договору. Фабрики, що мають гарну репутацію, беруться тільки за дуже великі замовлення, а ціна на маленькі партії може бути непомірно високою. Для невеликих магазинів подібні умови невигідні. Однак власники власних брендів часто вибирають саме цей варіант. Дизайн створюється в творчих майстернях Європи, США або України, а тираж шиється на великих фабриках, де до процесу створення нової речі підходять дуже відповідально.

Якщо якість одягу від компаній, що мають власні бренди, як правило, дуже висока, то про відверті підробки люксових марок цього не скажеш. Саме «фейк», наповнив ринок, створив китайському виробництву таку незавидну репутацію. Підробки з Китаю недорогі, проте вони точно не принесуть користі іміджу вашому магазину.

Де можна купити одяг оптом?

жіночий одяг оптомБагато підприємців вважають за краще працювати з дистриб'юторами, які продають одяг відомих марок. Перевага такого співробітництва в тому, що можна купити одяг оптом, не сумніваючись в якості. До того ж люди охоче купують знайомі бренди. Мінус же полягає у високій ціні - дилер завжди «накручує» вартість, інакше він не отримає ніякої вигоди. До того ж можуть виникнути проблеми з розмірним рядом - постачальник не впливає на процес виробництва і продає те, що є. Якщо вам потрібна партія одягу великих розмірів, а на складі у дилера є тільки маленькі, то він нічого не зможе вам запропонувати.

Набагато вигідніше працювати безпосередньо з виробником - в цьому випадку ви не платите дистриб'ютору і економите на закупівлях. Крім того, виробник буде враховувати ваші побажання щодо потрібних фасонів і розмірів, а це значить, що вибір буде набагато ширше. Але вибір виробника може стати непростою справою.

Перевагу варто віддавати великим оптовим постачальникам, у яких є власний бренд і налагоджене виробництво одягу. Чим більша компанія, тим краще в ній відпрацьована система доставки, тим більше оборот і, отже, вигідніші спецпропозиції та знижки. Укладаючи договір з таким постачальником, ви будете впевнені, що вибір товару буде дуже широким і свіжі колекції будуть з'являтися в вашому магазині вчасно.

На що звернути увагу при виборі оптового постачальника одягу?

Ринок виробництва одягу активно розвивається, на ньому постійно з'являються нові гравці - як сумлінні, так і не дуже. Вибрати хорошого постачальника складно. Однак можливо звести ризик зв'язатися з нечесним виробником до мінімуму. Перш ніж купити одяг оптом у незнайомого постачальника, уточніть кілька моментів:

  • Мінімальний розмір партії і умови доставки. Конкуренція серед постачальників висока, і ті, хто зацікавлений в довгостроковому співробітництві з великою кількістю покупців, які бажають йти на поступки, надавати хороші знижки на великі партії і беруть на себе всі транспортні питання. Якщо компанія не готова здійснювати доставку, прорахуйте, скільки вам обійдуться витрати на логістику. Можливо, буде простіше і дешевше укласти контракт з компанією, де ціни трохи вищі, але і сервіс кращий;
  • Ділова репутація. Пошукайте тих, хто вже співпрацював з обраною компанією. Зробити це просто - в інтернеті чимало профільних співтовариств і форумів. Якщо постачальник нечесний або необов'язковий, це швидко стане відомо;
  • Терміни поставок, умови оплати та розстрочка. Це особливо важливо для підприємців-початківців. Компанії, які заслуговують на довіру, часто готові надати можливість оплатити товар в розстрочку - правда, не з першої партії, а через деякий час;
  • Ціна. Пам'ятайте, що дорогий одяг продати складніше. Якщо початкова ціна дуже висока, то в кінцевому підсумку ваш товар буде доступний дуже обмеженому колу покупців. Все залежить від концепції вашого магазину, але якісний одяг в стилі casual завжди розпродається краще і швидше. Не забудьте поцікавитися акціями та знижками, вони можуть бути дуже вигідними;
  • Розмірний ряд. Чим він ширший, тим краще. Дуже важливо, щоб одяг підходив вашим покупцям за розміром і фігурою.

Источник: http://elliris.com.ua/

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 181)

Комментарии:

ВВЕРХ