Country Corner - французькі меблі преміум-класу

Мир переводов : Бизнес
, 22:59
0
2114

мебель Country CornerКомпанія Country Corner була створена в 1990 році у Франції і є відомою в усьому світі компанією з проектування і виробництва унікальних меблів і аксесуарів в класичних французьких стилях і в стилі Прованс. При виробництві виробів використовується майстерність 18-19 століть, всі вироби вручну фарбуються і патинують за спец. запатентованою технологією.

Незважаючи на англійське написання, Country Corner (з англ. воно переводиться, як «Сільський куточок») насправді є компанією із Франції, яка займається проектуванням і виробництвом чарівних меблів, а також аксесуарів, головний офіс якої знаходиться на мальовничому узбережжі Франції - в Верхньої Нормандії , місті Гаврі. Унікальні вироби Country Corner відомі по всьому світу своїм неповторним шармом - це меблі, а також елементи декору, які ввібрали ніжність і вишукану красу французького Провансу. Всі колекцій особливі по-своєму і дивують чистотою, простотою і тонкістю стилю, що додасть Вашому інтер'єру домашній затишок і весняну легкість, радуючи витонченим дизайном, а також неймовірним комфортом. До речі, в Україні придбати меблі данного бренду можна на сайті countrycorner.ua.

Творці компанії сім'я Ле Броссуа почали займатися меблями ще на початку 80-х років, відкривши антикварний меблевий магазин. За цей час фірма значно виросла, побудувала власні фабрики і отримала міжнародне визнання.

В даний час у компанії є:

 

  • 70 власних магазинів безпосередньо у Франції, які працюють під маркою Interiors; 6-ть фабрик по виробництву меблів, а також аксесуарів;
  • міжнародна мережа дистрибюторів, які працюють у > ніж 35 країнах світу;
  • продукція Country Corner представлена > ніж в 5 тис. магазинах безпосередньо по всьому світу.

Незважаючи на такий масштаб, компанія продовжує залишатися сімейною, так само не змінюється їх головна філософія «меблі преміум-класу за доступною ціною, завдяки якості та ноу-хау». Цінності, яким слідує сімейна компанія з моменту її заснування - це пристрасть до майстерності роботи з деревом і до унікальних меблів, що перетворює звичайне житло в будинок, який потім передається з покоління в покоління.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 185)

Комментарии:

ВВЕРХ