Паперові пакети - розтрата або інвестиція?

Мир переводов : Бизнес
, 12:40
0
2407

паперові пакети з логотипомЯк всі ми вже помітили, на сьогоднішній день паперові пакети здобувають все більшу популярність. Цей різновид упаковки в наш час займає все нові області використання. Паперові пакети для випічки, паперові пакети для продовольчих продуктів, пакети для речей і взуття. Брендовані паперові пакети з логотипом, стають все більше затребуваними і починають витісняти звичні для нас поліетиленові пакети.

Давайте розберемося, чим же насправді в сьогоднішніх реаліях ринку є паперові пакети? І розповість нам про них співробітник компанії "АН-Студіо": http://an-studio.kiev.ua/paperbag/, в якій можна замовити виготовлення паперових пакетів з логотипом у Києві.

Чи потрібна вам реклама на паперових пакетах?

паперові пакети з логотипомЗ огляду на той факт, що паперові пакети трохи дорожчі поліетиленових - це додаткова розтрата чи все ж таки даний вид поліграфічної продукції є не тільки упаковкою продукції, а й чудовим рекламним носієм? Розміщення логотипу компанії на паперовий пакет - це незамінний маркетинговий хід. Давайте уявимо, яка величезна кількість людей будуть застосовувати даний пакет з логотипом. І в пам'яті людей обов'язково залишиться інформація про послуги і товари, які надає певна компанія. А люди, що використовують паперовий пакет з логотипом, автоматично перетворюються на носіїв реклами конкретної компанії. Пакети з логотипом - це ефективна реклама, яку в день можуть побачити сотні людей і багато з них точно стануть потенційними клієнтами.

Паперові пакети з нанесенням логотипу використовують не тільки ті компанії, у яких є свої фірмові магазини, торгові мережі чи інші точки реалізації продукції, а й ті, хто усвідомлює як важливо прорекламувати свою компанію. Це цілком реально зробити на різноманітних виставках, промо-акціях, презентаціях. Загальновідомий факт, що саме візуальна інформація запам'ятовується людям найкращим чином. Саме з цієї причини логотип компанії, на оригінальному кольоровому паперовому пакеті, на тривалий час залишиться в людській пам'яті. А якщо Ви продаєте товар у власному пакеті, покупець ще не раз згадає про вас, користуючись тим самим пакетом, а значить можна бути впевненим, що він повернеться знову.

На сьогоднішній день величезна кількість компаній усвідомлюють, наскільки оптимальною і вигідною є подібна ефективна, але така ненав'язлива реклама. Тому-то паперові пакети є реальною можливістю підвищити продаж продукції, постійно залучаючи нових клієнтів. Практично всі великі стабільні компанії мають пакети з логотипами, так як це якийсь статус. Чому б і Вам не заявити світові про те, що і Ваша компанія перебуває серед престижних, елітних, успішних і процвітаючих.

Висновки

Так, насправді вкладення в виготовлення брендованих паперових пакетів є необов'язковою додатковою статтею витрат або все ж грамотною інвестицією в розвиток бізнесу?

Сьогодні споживач вже розбирається в багатьох маркетингових ходах і методах. Величезній кількості людей вже приїлися стандартні шаблони - телевізійні рекламні кліпи, радіо бурмотіння, газетні нудні оголошення, роздача непотрібних дратівливих листівок-флаєрів на перехрестях і біля ТЦ.

Вже мало хто звертає увагу на контекстну рекламу, спливаючі вікна, заплутані посилання в Інтернеті, спільноти і групи в соціальних мережах. Великій кількості людей не подобається, коли відомі Торгові Марки використовують дешеві поліетиленові пакетики низькопробної якості. Прийшов саме той час, коли паперовий пакет з логотипом, будучи прихованим носієм реклами, є найбільш ефективною інвестицією в маркетинг Вашої компанії.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 176)

Комментарии:

ВВЕРХ