Бінарні опціони - що може бути простіше?

Мир переводов : Бизнес
, 18:16
0
2150

бінарні опціониБінарні опціони вже давно не екзотика, а один з найперспективніших способів заробітку на фондових, сировинних або валютних ринках. Дохід трейдера практично не обмежений, правила торгівлі надзвичайно прості, а для розподілу ризиків придумані ефективні механізми. Схоже, ми маємо справу з новим інструментом інвестування, що не вимагає спеціальних навичок і готовий запропонувати високу прибутковість. Більш детально про бінарні опціони ви можете прочитати на сайті: http://binclub.ru/.

Бінарні опціони не зроблять вас багатим відразу, хоча така ймовірність існує, але дадуть стабільне джерело додаткового доходу, який при бажанні можна перетворити в основний.

Суть

Суть бінарних опціонів полягає в складанні прогнозу зміни вартості активу (акції, сировини, валюти) на певний час. Можливо, таке формулювання здасться складним, але насправді нічого заплутаного в ньому немає. Купуючи бінарний опціон, ви, тим самим, розраховуєте, чи виросте або, навпаки, чи знизиться вартість активу у визначений час. Якщо ваш прогноз справджується, опціон приносить прибуток. Важливо розуміти, що безпосередньо покупки активу не відбувається. Ви лише прогнозуєте зміну його вартості і, відповідно до цього, вибирається тип опціону: Call (вгору) або Put (вниз).

Брокери і доступне інвестування

Для того, щоб почати роботу з бінарними опціонами вам не буде потрібно багато грошей. Досить зовсім невеликої суми (від 10 $), щоб брокер надав вам доступ до торгової платформи, відкрив для вас рахунок і дав можливість зайнятися трейдингом.

Брокерська компанія має важливе значення для трейдера. Всі угоди відбуваються на платформі брокера, він виступає гарантом того, що вам буде виплачений прибуток за опціоном, що ваш депозит нікуди не зникне, а платіж в вашу користь буде відправлений своєчасно. За свої послуги брокерська компанія стягує комісію з кожної успішної операції, проте розмір її зовсім не великий і не позначається на загальному рівні прибутковості трейдера. Саме тому завжди потрібно приділяти особливу увагу пошуку хорошого брокера.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 194)

Комментарии:

ВВЕРХ