Що таке промисловий альпінізм

0
1784

промисловий альпінізмГоворячи про роботи на висоті (промисловий альпінізм), часто виникають асоціації з таким видом спорту, як альпінізм. Цей вид спорту є певним способом сходження на вершину. Саме ж слово альпінізм походить від назви гірської системи, яка знаходиться Західної частини Європи, на території Ліхтенштейну, Монако, Австрії, Швейцарії, Словенії, Італії, Франція і Німеччини - це Альпи.

Промисловий альпінізм - трохи історії

Використовувати альпінізм в промисловості стали не так давно. У минулому столітті, коли почали зводити багатоповерхові будинки, стала особливо затребувана робота на висоті, де використовували прийоми промислових альпіністів. У той час, коли зводилися різні будівлі, споруди, конструкції, при проведенні робіт на висоті люди стали користуватися гірськими страховками та іншими видами спорядження альпініста.

У промисловий напрямок з туристського висотні роботи перейшли ще більше кількох десятків років тому. Тоді більшість альпіністів-туристів стали виконувати ремонтні висотні роботи. Адже багато хто вважає, що промисловий альпінізм з'явився порівняно недавно. Але це всього лише помилки.

У США особливо затребуваною стала робота на висоті і послуги фахівців-альпіністів в 50-х рр. Багато людей стали користуватися їх послугами для того, щоб мити скляні поверхні на багатоповерхових будинках.

Чим займаються промислові альпіністи?

Відмінна професійна підготовка і великий досвід дозволяють фахівцям компанії «Лабораторія промислового альпінізму»: promalplab.ru забезпечувати високу якість робіт, зроблених методом промислового альпінізму. Виняткова кваліфікація працівників фірми уможливлює здійснення ними широкого кола висотних робіт, таких як:

 • ремонт покрівлі;
 • очищення покрівлі від снігу;
 • миття куполів;
 • ремонт фасадів;
 • герметизація швів і міжпанельних стиків;
 • очищення фасадів будь-якої конфігурації;
 • такелажні роботи і підйом вантажів на висоту;
 • монтажні роботи на висоті;
 • клінінгові роботи;
 • лікування й видалення дерев;
 • покрівельні роботи, а також інші роботи в даному напрямку.

Фахівці, які виконують висотні роботи ризикують життям для підтримки в безпечному стані громадських, житлових і адміністративних будівель, промислових об'єктів і складних міських споруд. Робітники, що займаються промисловим альпінізмом звільняють фасади і вікна міських будівель від осілого на них пилу і забруднень, обрізають надто густо розгалужені і старі дерева. Вони роблять вигляд міста більш привабливим, що сьогодні не менш значуще, ніж надійність і безпека міських будівель. Промисловий альпінізм - це важлива і відповідальна галузь міського господарства.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 198)

Интересное по теме:

больше новостей

Комментарии:

ВВЕРХ