ПОДПИСАТЬСЯ НА НОВОСТИ
Подписка по Email - новости

Отменить подписку
117

Найчастіші причини поломки холодильників

2016
28
Авг
Admin
viewsПросмотров: 419         commentsКомментариев:

ремонт холодильникаСамсунг - популярна марка побутової техніки, виробники якої зарекомендували себе найкращим чином. Найголовніше доказ цього - бездоганна служба техніки протягом багатьох років. Але навіть найякісніша побутова техніка - всього лише механізм, який може виходити з ладу. Розглянемо найслабші місця холодильників Самсунг і розповість нам про них співробітник онлайн-сервісу Fridger, який допоможе вам знайти майстерню, що займається ремонтов холодильників у вашому місті.

Корея або Китай?

Перш за все, зауважимо, що виробництва Samsung Electronics розташовані в різних місцях земної кулі. Найбільшою довірою користується техніка, зібрана в Кореї. Її настійно рекомендують майстри сервісних центрів, вважаючи китайські моделі менш вдалими. Можливо, у них є підстави так думати. Втім, вибір, в кінцевому рахунку, залишається за вами.

Власники часто звертають увагу на нагрівання бічних стінок холодильної шафи. Поспішаємо вас заспокоїти: це не привід для тривоги, а всього лише особливості моделей.

Що ж стосується моментів, коли насправді може знадобитися ремонт холодильників Самсунг, то ось найбільш часті поломки:

Терморегулятор

Звичайно, це не найсерйозніша поломка для холодильника, але вона може обернутися для господаря справжньою проблемою, якщо вчасно її не виявили. Відталі продукти можуть потекти і стати причиною неприємного запаху, від якого буде нелегко позбутися.

Якщо ви помітили, що мотор-компресор не працює, а мережевий індикатор і лампочка в холодильній шафі горять, то вивантажуйте продукти і кличте майстра. Швидше за все, терморегулятор потребує ремонту.

Мотор-компресор

Як правило, таку поломку влаштовують самі власники, включаючи холодильник на суперзаморожування і забуваючи про це. Через три доби мотор, що працює на межі можливостей, дасть про себе знати і доведеться звертатися за допомогою до майстра. До речі, найчастіше в таких випадках відремонтувати холодильник на дому не представляється можливим: заміна мотора-компресора вимагає простору.

Ще однією причиною виходу з ладу двигуна є нещільно прикрита дверка. Холодильник намагається постійно набрати оптимальну температуру, тому працює без перерви.

Кращою мірою безпеки для забудькуватих господарів є «розумні» моделі, які самостійно регулюють режим заморозки або подають звуковий сигнал при відкритих дверцятах.

Пуско-захисне реле

Ця деталь відповідає за запуск «холодильного серця» - мотора. Якщо з якихось причин мотор не запускається, то причиною може бути не його поломка, а несправність самого реле.

Характерні симптоми - це часті холості клацання (спроби запуску). Не поспішайте бігти за майстром: причин незапуска може бути багато.

Іноді перепад в напрузі мережі може збити правильну роботу реле. Вимкніть холодильник і увімкніть його знову через деякий час.

Навіть якщо ваш агрегат забезпечений системою «no frost», примусове розморожування може прибрати проблему.

Якщо нічого не допомогло, викликайте майстра. Тільки він зможе достовірно визначити причину: несправність дротів, несправність реле, невідповідна напруга в мережі або заводський брак.

Електроніка

Тонке місце сучасних моделей - електронні «мізки». Вони можуть порушити всю роботу холодильника, вивівши з ладу і мотор-компресор, і пуско-захисне реле, і терморегулятор.

Тому, бережіть електроніку! Чи не ставте на холодильник квіти в горщиках, і не допускайте попадання води на задню панель холодильної шафи!

Крім усього іншого, такий ремонт недешевий.

Фреон

Як правило, це наслідки заводського браку або необережне поводження з холодильником. Витік фреону безпечний для господарів, але ремонт досить проблематичний.

По-перше, не у всіх моделях передбачений такий вид ремонту. Іноді з холодильником доводиться розпрощатися назавжди. Втім, вердикт може винести тільки майстер.

Висновок один: не намагайтеся розморозити холодильник примусово та не копирстуйтесь ножем в морозильній камері! Дайте агрегату спокійно відтанути самостійно.

Крім усього перерахованого вище, зустрічаються й інші поломки.

Але одне можна сказати з упевненістю: у дбайливих господарів, які бережно відносяться до своєї побутової техніки, холодильники ламаються рідко!

Автор:
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0   (голосов: 7)
Читайте также:
История развития подводных лодок
История развития подводных лодок
Неудивительно, что среди главных стремлений человека, кроме заветного желания...
2015
1
Фев
Admin
Просмотров: 880 Комментариев: 0
Зачем нужны поручни и какие они бывают
Зачем нужны поручни и какие они бывают
Поручни, чаще всего изготавливают из пластика или нержавеющей стали. Именно...
2015
7
Авг
Оля Шафранська
Просмотров: 652 Комментариев: 0
Типические поломки стиральной машинки
Типические поломки стиральной машинки
Что делать если вышла из строя стиральная машинка? Стирать руками? Купить...
2016
10
Авг
Admin
Просмотров: 466 Комментариев: 0
 1   2  

Чтобы добавить комментарий нужно авторизироваться.
Авторизируйтесь используя Yandex Google Вконтакте Mail.ru Twitter