ПОДПИСАТЬСЯ НА НОВОСТИ
Подписка по Email - новости

Отменить подписку
112

В чому заключається користь підручника

2016
25
Авг
Admin
viewsПросмотров: 395         commentsКомментариев: 0

підручникХто наш найкращий друг в школі та університеті? Хтось скаже сон, але ні - це підручник, до якого хочеш - не хочеш, але все одно повертаєшся; хоча б для того, щоб шпаргалку написати або відксерити чергову сторінку. Загалом, думка одна - підручники є, були і будуть, і нікуди нам від них не позбутися.

Хтось скаже, а для чого вони потрібен? Ось тут і включається розумовий процес, здебільшого з фантазією. Але для початку трохи нудної термінології.

Підручником вважається головне джерело знань з конкретного предмету, а написаний він за всіма вимогами, правилами і стандартами навчального процесу. Якщо говорити простою і доступною мовою, то підручник допомагає хоч трохи розширити свій кругозір і бути на одній хвилі з учителем, викладачем. До речі, скачати підручники для 6 класу ви можете на сайті: shkola.in.ua.

Завдання підручника:

  • Мотивація. Тобто підручник повинен зацікавити читача і утримати за читанням, як мінімум - до середини, як максимум - до останньої сторінки;
  • Інформація. Тобто в підручнику обов'язково є якась геніальна думка, яку автор намагається донести до читача. Ось її потрібно знайти, інакше час на читання буде витрачений даремно.

Здавалося б, підручник створений на благо, але чому ж тоді багато учнів та студентів мріють розтопити їм грубку і назавжди позбутися від ненависної ноші? На жаль, на це питання не може знайти відповіді жоден навіть самий кваліфікований викладач і вчитель.

Колосальна користь підручників

Мотивація і інформація не стають стимулом для учнів, проте з часом приходить повне усвідомлення, наскільки важливі підручники, і що без їх існування навчальний процес просто зводиться нанівець.

Що нам дає підручник?

  • допомагає скласти іспити;
  • розширює кругозір;
  • допомагає списувати;
  • це надійна підказка;
  • це слушний порадник;
  • це відданий учитель.

Висновок

У доповненні до своїх слів залишається тільки додати, що якби не довідкова інформація і численні підручники, то про індивідуальне навчання та, тим більше, саме освіти і мови бути не могло; а світ науки як мінімум збіднів би на пару тисяч великих діячів. Так що ми повинні поважати підручники і розуміти їх цінність для себе і майбутнього.

Автор:
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0   (голосов: 1)
Читайте также:
С чего начать изучение английского языка?
С чего начать изучение английского языка?
Сегодня, если человек встает перед вопросом, какой иностранный язык выбрать,...
2013
30
Янв
Admin
Просмотров: 2354 Комментариев: 0
Чи є користь від читання книг?
Чи є користь від читання книг?
Колись давно, коли ще не було комп'ютерів та інтернету, єдиними джерелами...
2014
7
Фев
Юльчик
Просмотров: 0 Комментариев: 0
Профессиональная косметика
Профессиональная косметика
Производственный процесс является яркой чертой профессиональной косметики,...
2014
27
Сен
Admin
Просмотров: 1179 Комментариев: 0
 1   2    3    4  

Чтобы добавить комментарий нужно авторизироваться.
Авторизируйтесь используя Yandex Google Вконтакте Mail.ru Twitter