В чому заключається користь підручника

0
1541

підручникХто наш найкращий друг в школі та університеті? Хтось скаже сон, але ні - це підручник, до якого хочеш - не хочеш, але все одно повертаєшся; хоча б для того, щоб шпаргалку написати або відксерити чергову сторінку. Загалом, думка одна - підручники є, були і будуть, і нікуди нам від них не позбутися.

Хтось скаже, а для чого вони потрібен? Ось тут і включається розумовий процес, здебільшого з фантазією. Але для початку трохи нудної термінології.

Підручником вважається головне джерело знань з конкретного предмету, а написаний він за всіма вимогами, правилами і стандартами навчального процесу. Якщо говорити простою і доступною мовою, то підручник допомагає хоч трохи розширити свій кругозір і бути на одній хвилі з учителем, викладачем. До речі, скачати підручники для 6 класу ви можете на сайті: shkola.in.ua.

Завдання підручника:

  • Мотивація. Тобто підручник повинен зацікавити читача і утримати за читанням, як мінімум - до середини, як максимум - до останньої сторінки;
  • Інформація. Тобто в підручнику обов'язково є якась геніальна думка, яку автор намагається донести до читача. Ось її потрібно знайти, інакше час на читання буде витрачений даремно.

Здавалося б, підручник створений на благо, але чому ж тоді багато учнів та студентів мріють розтопити їм грубку і назавжди позбутися від ненависної ноші? На жаль, на це питання не може знайти відповіді жоден навіть самий кваліфікований викладач і вчитель.

Колосальна користь підручників

Мотивація і інформація не стають стимулом для учнів, проте з часом приходить повне усвідомлення, наскільки важливі підручники, і що без їх існування навчальний процес просто зводиться нанівець.

Що нам дає підручник?

  • допомагає скласти іспити;
  • розширює кругозір;
  • допомагає списувати;
  • це надійна підказка;
  • це слушний порадник;
  • це відданий учитель.

Висновок

У доповненні до своїх слів залишається тільки додати, що якби не довідкова інформація і численні підручники, то про індивідуальне навчання та, тим більше, саме освіти і мови бути не могло; а світ науки як мінімум збіднів би на пару тисяч великих діячів. Так що ми повинні поважати підручники і розуміти їх цінність для себе і майбутнього.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 182)

Комментарии:

ВВЕРХ