Що таке корпусні меблі?

0
1884

корпусні мебліБез меблів сьогодні не може обійтися жодна сучасна людина, оскільки вони є складовою нормального життя на роботі, вдома і на відпочинку. Завдяки низці переваг, саме корпусні меблі, останнім часом починають користуватися шаленим попитом себед споживачів. До речі, в Москві придбати якісні корпусні меблі ви можете в інтернет-магазині: manngroup-trade.ru/shop/.

Переваги корпусних меблів:

  • Їх можна застосування практично в будь-яких інтер'єрах;
  • Велике різноманіття;
  • Щодо компонування матеріалів є майже необмежені можливості;
  • Низька ціна завдяки застосуванню МДФ і ДСП;
  • Сама широка колірна гамма;

Можливість використання в складських приміщеннях, приватних будинках та квартирах, офісах і магазинах і т. д.

Корпусні меблі прийнято також називати модульними, так як вони складаються з різних наборів меблевих елементів. Конструкція модульних меблів дає можливість її власникам, у міру необхідності самостійно створювати інтер'єр кімнати, поступово доповнюючи і оновлюючи його, до речі, в цьому є ще один плюс корпусних меблів. Спочатку такі меблі розробляються так, щоб всі їх елементи гармонійно поєднувалися між собою в різноманітних варіаціях, але також всі елементи корпусних меблів цілком органічно будуть виглядати окремо самі по собі, незалежно від всієї системи.

Корпусні меблі можуть бути застосовні абсолютно в будь-якому приміщенні, різного напрямку. Це можуть бути меблі для спалень, вітальні, дитячої кімнати, вбиральні чи передпокою, кухні і навіть для ванної кімнати. Такі меблі справді універсальні. Комп'ютерні столи, журнальні столики, стелажі, комоди, полки, підставки під апаратуру - все це також елементи корпусних меблів. Універсальність модульної системи корпусних меблів дозволяє включати в себе модулі різних напрямків, мати будь-які розміри і навіть виконуватися в різних стилях, що дає можливість максимально і раціонально використовувати вільний простір приміщення.

Найчастіше елементи корпусних меблів виготовляються з ДСП (деревинно-стружкових плит), які виготовляються шляхом пресування стружок, змішаних з речовинами, що клеять. Колірна гамма панелей ДСП настільки велика, що навіть найвишуканіший і вимогливий споживач зможе вибрати собі колір і фактуру на свій смак. Крім того, корпусні меблі можна дуже легко поєднувати з різними видами скла, дзеркала, пластику, дерева, металу і так далі. В кінцевому рахунку виріб буде виглядати дуже вишукано, красиво і респектабельно, при цьому корпусні меблі в кілька разів дешевші меблів з натурального дерева, а служити можуть іноді навіть довше, ніж меблі з дорогих сортів дерева.

Одним словом, якщо вам знадобиться обставити квартиру (будинок, офіс, дачу) меблями я б вам порекомендував зупинити свій вибір саме на корпусних меблях.

Источник: http://manngroup-trade.ru/shop/

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 166)

Интересное по теме:

больше новостей

Комментарии:

ВВЕРХ