ПОДПИСАТЬСЯ НА НОВОСТИ
Подписка по Email - новости

Отменить подписку
117

Історія художньої ковки

2016
25
Авг
Admin
viewsПросмотров: 732         commentsКомментариев:

художественная ковкаІсторія художньої ковки нараховує тисячі років, але широке поширення ця техніка обробки металу отримала на Русі в XII - XII століттях. Коваль був найбільш шанованою людиною на селі, вважалося, що він наділений магічними здібностями. Мистецтво художньої ковки поширилося настільки, що з плином часу у великих містах стали виникати ремісничі корпорації.

Метал здавна кували за допомогою спеціальних інструментів - молота та ковадла. Ці пристосування до сих пір є предметами постійного використання в будь-який кузні.

Художні особливості заліза в повній мірі розкрилися в російському мистецтві 17-18 століть, коли ковалі стали виготовляти великі і малі огорожі для палацово-паркових ансамблів. Художня ковка стала активно використовуватися в архітектурі.

Ковку застосовували для виготовлення дверей і ставень, віконні прорізи закривали кованими решітками. Елементи художньої ковки використовувалися для оформлення особняків, садиб, церков.

Час не стоїть на місці, і в останні століття арсенал коваля помітно розширився, з'явилося ковальське обладнання, яке істотно полегшує працю майстрів. Зростання інтересу до виробів художньої ковки дозволило почати процес відродження цього стародавнього мистецтва.

Чим цінна художня ковка?

Ручне художнє кування - один з найбільш древніх і складних способів художньої обробки металу. До речі, в СПб замовити ручне художнє кування ви можете в кузні «Цитадель»: http://citadel-kovka.com/.

Воно вимагає особливих умінь і таланту, адже сучасна технологія ручного кування не сильно відрізняється від тієї, яку використовували майстри середньовіччя. Метал нагрівається до температури в 1000 градусів. Основними інструментами роботи коваля є горн і ковадло. Ручне художнє кування - це особливе мистецтво, яке вимагає майстерності і уяви, майстерного володіння технологією, вміння відчувати метал.

Крім цього, робота коваля має на увазі велике фізичне навантаження, а обладнання вимагає постійної модернізації. У більшості випадків майстри створюють унікальні вироби, тому в цій сфері неможливо конвеєрне виробництво. Цим пояснюється дорожнеча виробів ручного кування.

У сучасному світі популярність кованих виробів стає дедалі більшою. Будинок, прикрашений кованим парканом або огорожею, козирком, віконними гратами, вказує на спроможність і статус його власника. Мати в будинку ковані предмети інтер'єру стало модно - вони підкреслюють індивідуальність і смак господаря, роблять величною і вишуканою будь-яку обстановку.

Цінність художнього кування полягає в тому, що ковані вироби, зроблені майстрами своєї справи вручну, покликані повідомити інтер'єру атмосферу розкоші, підкреслюючи респектабельність і добробут їх власника і додаючи будинку, офісу або квартирі особливий дух старовини.

Автор:
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0   (голосов: 8)
Читайте также:
Великий художник Иван Айвазовский
Великий художник Иван Айвазовский
Великий художник Иван Айвазовский, его краткая биография, обзор картин, тематик...
2012
3
Ноя
Admin
Просмотров: 2203 Комментариев: 3
История Большого театра
История Большого театра
История создания Большого театра величественна и запутана. Так, к примеру, у...
2014
24
Сен
Admin
Просмотров: 990 Комментариев: 0
Как стать художником
Как стать художником
Рисование - не теряет актуальность никогда. Да только не все осознают, как...
2014
21
Ноя
Lord I. G
Просмотров: 952 Комментариев: 0
 1   2  

Чтобы добавить комментарий нужно авторизироваться.
Авторизируйтесь используя Yandex Google Вконтакте Mail.ru Twitter