ПОДПИСАТЬСЯ НА НОВОСТИ
Подписка по Email - новости

Отменить подписку
90

Вентиляція в квартирі: що потрібно знати

2016
20
Июль
Admin

вентиляція в квартиріУ кожному будинку повинна бути своя, особлива атмосфера, яка близька людині, що живе в ньому. У створенні сприятливого клімату може допомогти вентиляція в квартирі, так як якість повітря на вулиці залишає бажати кращого. Найчастіше квартири будуються з системою природної вентиляції, але цього не завжди достатньо. До того ж, природна вентиляція залежить від погоди, і в дні підвищеної вологості ніяк не врятує ваше житло від задухи. Така система вентиляції також залежить від виду вікон, які встановлені в вашій квартирі. Наприклад, пластикові вікна дуже герметичні і абсолютно не пропускають повітря. Тобто, така вентиляція в квартирі не здатна повністю задовольнити потреби людини.

Для того щоб гарантувати завжди свіже повітря доводиться вдаватися до механічних систем вентиляції, адже не завжди можливо постійно провітрювати приміщення. Найбільш простим способом організувати постійну циркуляцію повітря в квартирі є проточна вентиляційна система. Це пристрій, що подає свіже, очищене повітря в квартиру. Все це забезпечується повітряним клапаном, фільтруючими вставками, вентилятором і калорифером. До того ж, така установка абсолютно безшумна.

Якщо ж ви більш трепетно ??ставитеся до мікроклімату навколо вас, віддайте перевагу приточно-витяжній вентиляційній системі. Принцип її роботи полягає в тому, що повітря надходить в квартиру очищеним і свіжим, а забруднене автоматично видаляється. Така система відмінно розділяє повітря з кімнат і туалету з ванною. Свіже повітря надходить в квартиру постійно, так як система дуже надійна. Звичайно ж вентиляція в квартирі не може бути без недоліків. Вони починаються ще з моменту прокладання повітропроводів, так як їх необхідно класти під стелею. Крім того, для цієї системи вентиляції потрібен простір, щоб розмістити все обладнання. Шумоізоляція і вартість такої системи також залишають бажати кращого.

Якщо ви зважилися на установку будь-якої вентиляційної системи, пам'ятайте, що такий проект вимагає ретельності і професійного підходу. Зверніться заздалегідь до фахівців, щоб вони підготували технічне завдання. Узгодьте з дизайнером всі моменти розташування системи, її форму, розміри. Крім того, вам необхідно буде організувати і контролювати всі роботи, починаючи від отворів в стіні, і закінчуючи налагодженням системи.

Більш простим варіантом для квартири може стати канальний кондиціонер, який встановлюють на стіні. Він відмінно забезпечує вентиляцію як влітку, так і взимку. Відмінною його особливістю є можливість нагрівати або охолоджувати повітря. Такі кондиціонери вимагають особливого ставлення і високої кваліфікації налагоджувальника, так що будьте готові до регулярних перевірок. Але це й на краще, адже кожна вентиляційна система потребує регулярного чищення.

Незважаючи на те, що виберете ви, пам'ятайте - вентиляційні системи покликані забезпечити комфорт в будинку вам і вашим близьким. Відштовхуйтеся від своїх бажань і контролюйте фахівців, тоді все буде добре і погода в домі ніколи вас не розчарує.

Джерело: http://www.klimatikum.ru/

Автор:
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0   (голосов: 0)
Читайте также:
Как предотвратить квартирные кражи
Как предотвратить квартирные кражи
По информации правоохранителей в последнее время участились случаи квартирных...
2015
2
Сен
Admin
Просмотров: 502 Комментариев: 2
Все, що потрібно знати про індукційну плиту
Все, що потрібно знати про індукційну плиту
Красива і обладнана технічними новинками кухня викликає гордість господині, а...
2016
22
Апр
Admin
Просмотров: 476 Комментариев: 0
Монтаж котельні: Що потрібно знати?
Монтаж котельні: Що потрібно знати?
Для того щоб умови проживання в будинку або роботи в офісі були комфортними,...
2017
15
Дек
Admin
Просмотров: 0 Комментариев: 0
 1   2    3  

Чтобы добавить комментарий нужно авторизироваться.
Авторизируйтесь используя Yandex Google Вконтакте Mail.ru Twitter