Так що ж таке хостел?

0
1517

хостелЦе слово в перекладі з англійської означає гуртожиток. Не лякайтеся, колись давно це дійсно було так, проживали там, немов у гуртожитку, в шумі та часом обмежених умовах, переважно молоді люди. Але з того часу чимало змінилось.

З'явилося багато різновидів хостелів. І тепер в їх більшості гостям пропонують невеликі номери і на одного, і на двох постояльців, а також кімнати, які можуть бути розраховані як на людей однієї, так і різної статі. Існує в них також і загальна кімната. В цілому можна сказати, що хостел - це спрощений варіант готелю. І головне, хостел коштує недорого. У хостелах наявні всі базові зручності, а їх дешевизна обумовлена ​​відсутністю додаткових послуг. Отже, якщо вибрати для проживання не готель, а затишний і комфортабельний хостел, це буде дуже розумний вчинок, який скорочує витрати в значній мірі.

В даний час це є дуже поширеним видом проживання, з хорошою репутацією, дешевий та зручний. Вони є більш ніж в 60-ти країнах світу.

Переваги хостелу:

  • Вартість проживання набагато нижча будь-яких готелів, будь вони навіть зовсім без зірок, також хостели дешевші за знімання квартири;
  • Це безцінна можливість познайомиться, поспілкуватися, подружитися з мандрівниками, які приїхали з різних країн. Це життя в своєрідній комуні, нові знайомства та спілкування приваблюють багатьох, деякі навіть подорожують тільки заради цієї можливості.

Які бувають хостели?

Хостели бувають різних стандартів. Бувають і такі, де ванна кімната знаходиться в коридорі, а кімнати без особливих зручностей, немає телевізора. Є на кшталт готелів, а є так звані бутік-хостели - з уже не настільки спартанськими, а більш розкішними, в сенсі зручностей, місцями проживання.

Що є в хостелі:

  • Практично завжди в вартість проживання включено сніданок. У ньому є обладнана загальна кухня;
  • У ньому обов'язково є холодна і гаряча вода, душ, є і пральня;
  • Суворі правила проживання: жорстко регламентується час реєстрації на reception - check-in і час сheсk-out-розрахунковий час. Хостел може закриватися на ніч в певний час, але це правило діє не у всіх;
  • Там чисто: стандарти чистоти дотримуються, прибирання робиться щодня, проводиться ретельна санітарна обробка туалетів, підлог;
  • Знижки на екскурсії та відвідування пам'яток. Персонал хостелу охоче підкаже, куди краще ходити;
  • Доступ в Інтернет;
  • Сімейна атмосфера, затишна вітальня з телевізором, багата колекція DVD-дисків.
Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 172)

Интересное по теме:

больше новостей

Комментарии:

ВВЕРХ