Найпопулярніші англійські слова

0
1852

англійські слова

Якщо ви вирішили вчити англійські слова, але з тих чи інших причин не можете самі скласти собі словничок з них, то на цей випадок ми підготували список із 500 найпоширеніших слів з перекладом на англійську мову: http://langformula.ru/top-english-words/.

За яким принципом були отримані ці часто вживані слова?

Список популярних слів для вивчення іноземних мов сформувався в результаті порівняння різних словників, розмовників, списків слів, складених самими користувачами, і аналізу книг. При цьому враховувалася частота вживання слів для різних мов і ступінь необхідності знання перекладу цих слів з російської на іноземні мови.

Що значить «пятьсот слів»?

Ми склали більше 500 найбільш поширених англійських слів і розбили їх згідно частотності використання і запитів на 1-шу, 2-у, 3-ю, 4-у і 5-у сотню.

Ви можете додавати в свій особистий словничок й інші популярні англійські слова: в першій сотні самі запитувані і загальновживані слова, вони, як правило, побутового повсякденного характеру і найбільш прості для вивчення.

А в другій, третій, 4-ій і 5-ій сотнях - вже, в основному, більш специфічні слова, необхідні для розуміння різних текстів і спілкування в різних областях.

Звідки взялися цифри?

Ми віримо в те, що вивчаючи іноземну мову не можна не вчити слова. Вони самі не запам'ятаються на початковому етапі, яку б методику ви не використовувати.

Для можливості поповнювати свій словниковий запас з читання книг, перегляду фільмів і бесід з носіями мови потрібно так-сяк знати якусь початкову кількість слів. Цікаво, скільки?

Н.А. Бонк в своєму класичному підручнику включила 1250 слів і виразів. Це для самого початкового рівня. Бонк - це класика жанру, по її підручниками навчався весь Радянський Союз, і її можна цілком вважати авторитетом, це не якийсь там новомодний гуру.

Ми вирішили зупинитися на 500 словах, які виявилися найбільш затребуваними в результаті нашого аналізу.

І що буде, якщо я вивчу всі ці англійські слова?

Перш за все, ми зовсім не наполягаємо на вивченні саме цих слів і в такій кількості, а пропонуємо, як варіант.

Якщо вивчити стільки слів, то вже буде досить легко, наприклад, читати книги на англ. мові, а також висловлюватися англ. мовою в різних ситуаціях хоча б на рівні заробітчанина.

Далі ви зможете скласти свої словнички з більш специфічним словами з тих областей, які вам необхідні. І таким чином, все більше поглиблювати свої знання іноземної мови.

І як ці слова вивчити?

Ось тут, як не крути, доведеться хоч трішки, але попрацювати. Ви можете спочатку читати і намагатися запам'ятати весь список слів. Звичайно, практика запам'ятовування суто індивідуальна. У когось до цього є особлива схильність. Хтось використовує різні асоціації, щоб вивчити слова.

А є ще й така методика запам'ятовування англійських слів: якщо слово позначає матеріальний об'єкт, то підключіть всі свої 5 почуттів, щоб його запам'ятати. Закрийте очі. Спробуйте уявити, як цей об'єкт виглядає. Понюхайте його. Торкніться його язиком. Доторкніться до нього в своїй уяві. І після кожного представленого відчуття скажіть про себе або вголос досліджуване слово. А також просто напишіть його.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 147)

Комментарии:

ВВЕРХ