Стрижка бороди та вусів

0
2527

Стрижка бородиДеякі вважають, що стрижкою повинні займатися тільки професіонали. Це не так - потрібно всього лише придбати навик. Звичайно, якщо ви не відрізняєтеся точною координацією рухів - то краще все ж розщедритися на цирульника або просто фахівця зі звичайного салону краси, або попросити зробити це когось із рідних / близьких / знайомих.

В ідеалі для стрижки бороди необхідно три різних машинки:

  • для гоління;
  • для стрижки вусів і бакенбардів;
  • для стрижки бороди.

Кожен з цих видів техніки має різну ширину леза бритви, різну періодичність використання бритви, різний кут "атаки" між лезом / ріжучим механізмом і ручкою, різні швидкості затупления ріжучих частин. Вражає? Важкувато для новачка. Такий арсенал може собі дозволити, мабуть, професійний цирульник, тому що потрібно не тільки купити системи для гоління (а системи хорошої якості які коштують відповідно), але і навчитися ними користуватися, доглядати і своєчасно чистити. Тому майже у всіх (навіть звичайних) перукарнях є послуга " стрижка бороди" і " стрижка вусів". До того ж професіонал допоможе вибрати стиль бороди, вимиє бороду пом'якшувальним шампунем і зачеше спеціальною щіткою.

Якщо все ж ви вирішили нікому не довіряти свою рослинність на обличчі, то можна обійтися ножицями і бюджетними моделями машинок для стрижки бороди.

Ножиці бажано придбати в професійному магазині для перукарів, але в принципі і звичайні цілком згодяться - головне, щоб вони не були тупими.

Стрижка бородиПри виборі триммера краще віддавати перевагу бездротовим моделям. Триммери майже завжди мають в комплекті насадки, що дозволяють отримати ту чи іншу довжину волосся при стрижці. Важливим параметром при підборі так само будуть мінімальна і максимальна довжина волосся, під яку можуть стригти насадки. В принципі, тримерами можна підрівняти і велику бороду без насадки, але пам'ятайте - будь-який невірний рух все зіпсує. Найкраще починати з використання «великої» насадки (звичайно, з урахуванням наявної довжини бороди), а потім поступово переходити до «маленької».

Для стрижки також необхідний гребінь з великими зубами - бажано дерев'яний, але щоб не дер волосся. Для вусів краще маленький гребінь з дрібними зубами.

Не завадить, звичайно ж, дзеркало - звичайне / трельяж / зі збільшенням.

Не стрижіть мокрі бороду і вуса - у вологому стані волосся трохи видовжуються і після висихання виявиться, що вийшло дуже коротко. До того ж можна пошкодити їх при розчісуванні. При стрижці гребінь «проводять» через бороду, а ножицями стрижуть із зовнішнього боку гребеня. Це відносно нескладно, але все ж таки доведеться попрактикуватися. Краще дещо не достригти, ніж перестригти. З метою дотримання симетрії корисно починати стрижку від вуха до підборіддя спочатку з одного боку, а потім точно так само - з іншого.

При стрижці вусів спочатку розчешіть їх донизу. Потім подрізайте нижній край вусів або ножицями, або машинкою, поступово зрушуючи від середини рота спочатку в одну сторону, а потім в іншу. Підголювати вуса зверху - справа смаку, але занадто тонка смужка вусів при потужній бороді виглядає трохи дивно. Не забудьте підрівняти волоски, які вперто стирчать в сторони і тим самим псують весь вигляд. Не треба їх висмикувати - краще просто підрізати.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 174)

Комментарии:

ВВЕРХ