Як прибрати жир на шиї

Мир переводов : Здоровье
, 22:01
0
2315

подвійне підборіддяПоступово жирові відкладення, які накопичуються в області шиї призводять до того, що одного разу при черговому погляді на себе в дзеркало ви не зможете зрозуміти, куди ж поділася минула витончена лінія шиї.

У нормі підборіддя повинен складати прямий кут з шиєю, а так званий шийно-підборіддя кут - дорівнювати 110 градусам. Однак підшкірний жир може змінювати ці співвідношення, спотворюючи пропорції обличчя і доставляючи чимало прикрощів власникові «товстої» шиї.

Чому шия «товстішає»?

Для початку з'ясуємо можливі причини появи цієї неприємності. Це можуть бути:

  • Порушення постави, звичка ходити, опустивши голову;
  • Надмірна вага внаслідок переїдання;
  • Захворювання щитовидної залози

Якщо в останньому випадку необхідна допомога лікаря-ендокринолога, то з першими двома пунктами цілком можна впоратися самостійно і, нарешті, позбутися від жиру на шиї в домашніх умовах. Перш за все, слід контролювати положення підборіддя, коли ви сидите або стоїте: воно не повинне бути опущеним. Слідкуйте, щоб при ходьбі плечі були відведені назад, а спина випрямлена. До речі, вироблення правильної постави - запорука здорового хребта та красивої ходи. Варто постаратися придбати цю звичку, чи не так?

Вправи для схуднення шиї

Для боротьби із зайвою жиром на шиї існує цілий ряд цілком ефективних вправ. І хоча досягти видимих ​​результатів вже в перші дні занять навряд чи вдасться, але з часом ви в повній мірі оціните його користь. Отже, найпростіші вправи для схуднення шиї, які слід виконувати щодня і багато раз в день - це повороти, нахили шиї і кругові рухи головою з піднятим догори підборіддям і напруженими м'язами шиї.

Приємно, що, на відміну від бігу на місці, вправ зі скакалкою або штангою цей нескладний комплекс вправ для м'язів шиї можна робити в будь-який час - вдома, на вулиці, в офісі і навіть громадському транспорті. При цьому він же допомагає боротися з мігренню, позбавляє від болю в шиї, полегшує стан при шийному остеохондрозі. Виконувати його необхідно повільно без поспіху. Та й з силовими навантаженнями на м'язи шийного відділу краще не перестаратися, якщо шия буде накачаною - це буде не те, до чого ви прагнете. Особливо це зауваження стосується представниць прекрасної статі.

Посилити ефективність вправ для шиї можна, якщо виконувати їх в парній або сидячи у ванній і поклавши на шию теплий компрес. Однак з приводу цієї процедури варто також проконсультуватися з лікарем, оскільки при деяких захворюваннях вона протипоказана.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 180)

Интересное по теме:

больше новостей

Комментарии:

ВВЕРХ