Як навчитися готувати смачну їжу?

0
2724

как вкусно приготовить едуДля того, щоб самостійно навчитися готувати смачну їжу, без відвідування спеціальних курсів і програм навчання, необхідно читати різну літературу по кулінарії. Адже там можна знайти безліч корисної інформації щодо того, чим можна замінити конкретні продукти, секрети і специфіку приготування, поєднання продуктів, поєднання страв. Ще краще, якщо є старий бабусин зошит з рецептами, тому що там найдеться багато цікавих рецептів, секретів і хитрощів їх приготування.

Крім того, в кулінарних книгах є інформація про технології заготівлі, обробки продуктів, їх  правильне зберігання та нарізку. А для початківців кухарів там знайдеться багато матеріалу, який допоможе навчитися азам кулінарії з нуля. Записуйте в блокнот або зошит ті моменти, які вам здалися особливо важливими. Це ж стосується незрозумілих термінів, значення яких з першого разу не запам'ятовуються.

Полюбіть процес готування

Не сприймайте кулінарію, як ваш обов'язок, як щоденну рутинну роботу. Щоб смачно готувати, необхідно полюбити сам процес приготування їжі, готувати завжди з хорошим настроєм, вкладаючи в блюдо частинку своєї душі. Увімкніть веселу музику або навпаки тиху спокійну, це в залежності від того, хто і яку більше воліє. Готуйте, наспівуючи улюблену мелодію або навіть злегка пританцьовуючи. І час пролетить швидше, і ви не втомитеся, і не будете зациклені на думки «чому я це роблю, навіщо мені воно треба». Якщо вам не подобається якийсь процес, то відволікайте себе від цієї думки. Так, наприклад, якщо ви не любите замішувати тісто, то не думайте про це, як про неприємні дії, думайте про те, яким смачним пирогом будете ввечері дивувати гостей.

Експерименти на кухні

  • Не бійтеся експериментувати. Візьміть старий бабусин рецепт чи який-небудь з журналу, книги, мережі інтернету. Заздалегідь приготуйте всі необхідні інгредієнти і, строго дотримуючись інструкції, починайте приготування. З першого разу може й не вийти, але не варто впадати у відчай. Адже не дарма кажуть, що перший млинець - грудка.
  • Важливо пам'ятати, що блюдо в процесі приготування необхідно пробувати на смак, щоб в подальшому змінити його, вдосконалити, додавши різні спеції і прянощі.
  • Додавайте ваніль, горіхи, сир, прянощі, вершки, тому що вони змінюють смак, не бійтеся, варіюйте смаковими параметрами. Шукайте відтінки, які потрібні саме для цієї страви.
  • Спробувавши зробити різні страви, виберіть те, яке більше подобається і змінюйте його, вдосконалюйте, щоб воно стало вашою «коронною стравою».
  • Експериментуйте з сезонними стравами. Готуйте їжу з сезонних продуктів, це економніше, в разі якщо з першого разу не вийде. Так овочі пробуйте не тільки смажити, а й запікати, тушкувати, варити. Придумайте, з чим буде добре поєднуватися той чи інший продукт і приготуйте свою страву сезону.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 170)

Комментарии:

ВВЕРХ