Як вибрати дитяче ліжко-горище?

0
1843

Кровать чердакДитячі двоярусні ліжка сьогодні - це не тільки можливість заощадити простір, це ще і багатофункціональний предмет меблів. Так, ліжко-горище відрізняється тим, що в нижньому ярусі у нього немає спального місця. Там можна розмістити комп'ютерний або письмовий стіл, організувавши робоче місце школяра, або будь-які інші меблі (шафа, комод), які підійдуть за розміром.

Переваги даних ліжок

Головна перевага таких ліжок полягає в їх компактності, ергономіки і функціональності. Вони об'єднують в собі цілий комплект меблів зі спальним місцем, який виглядає оригінально і додає інтер'єру дитячої кімнати неординарний вид.

Особливості конструкції

Спальне місце в такому ліжку знаходиться на другому ярусі. На першому, як уже говорилося раніше, може розміщуватися куточок для творчості, робоче місце школяра, ігрова зона, вбудована шафа, комод, полиці або ящики. При цьому підніматися на ліжко потрібно по спеціальній драбині, як на справжнє горище. Тому така конструкція завжди подобається дітям. Її безпеку визначають наступні складові:

  • Стійкість;
  • Надійність кріплення;
  • Наявність бортика безпеки і його висоти;
  • Зручні сходи;
  • Висота вільного простору між першим і другим ярусом.

Якими бувають ліжка-горища?

  • Ліжка для дітей від 2-х до 5-ти років. Вони відрізняються тим, що мають низьке положення спального місця, щоб бути безпечними для малюків. Другий ярус може перебувати на рівні 80 см - 1 м від підлоги. Такі моделі найчастіше на першому ярусі мають дитячу вбудовану шафа, комод, ігрове місце, письмовий стіл. Особливо цікаво виглядають ліжка-горища з висувними елементами, оскільки є компактними комплекси, в яких всі складові легко ховаються під ліжко.
  • Ліжка-горища для дітей від 5 років. У таких ліжечках спальне місце розташовується на висоті 1,3 - 1,6 метра. Вони добре підходять для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Добре, коли таке ліжко оснащене шафою або робочою зоною для малюка, в яку входить письмовий стіл і кілька книжкових полиць.
  • Ліжка-горища для підлітків. Ці ліжка в першу чергу відрізняються висотою спального місця. Воно може знаходитися на відстані 1,8 м від статі. Що стосується дизайну, то він, як правило, виготовляється в більш витриманих тонах і натуральних структурах.

Як вибрати ліжко-горище для дитини?

Дитячі меблі в першу чергу повинні бути безпечними і міцниим. Адже діти в своїх іграх бувають такими активними. Найкращим матеріалом для предметів, з якими контактують діти, є дерево. Воно екологічно чисте і меблі з нього підходять навіть для самих маленьких. Ліжка з металевими елементами на перший погляд здаються більш міцними і практичними, але не варто забувати про те, що метал спеціально обробляється і фарбується. При виборі кольору меблів бажано віддавати перевагу не дуже яскравому. Оскільки яскраві кольори і відтінки будуть дратувати очі.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 171)

Интересное по теме:

больше новостей

Комментарии:

ВВЕРХ