Навчання в Польщі: можливість отримати якісну освіту

0
2147

преимущества учебы в польшеСкладно зробити рішення від якого залежить майбутнє. Особливо це стосується освіти, тому що її якість на всі сто відсотків визначає перспективу коханої і високооплачуваної роботи. Поки Україна тільки на шляху до європейської спільноти з її високорозвиненою системою освіти, варто звернути пильну увагу до сусідньої і дружньої нам Польщі. До речі, якщо вас зацікавило навчання за кордоном, то ви можете скористатися допомогою компанії SmartInfo.

На першому місці - якість

Чому з кожним роком у молоді з країн СНД зростає інтерес до отримання освіти в Польщі? Євросоюз, відкривши полякам двері у світ нових можливостей, дозволив зробити великі перетворення у всіх сферах життя. Гідну увагу було звернуто саме освіті. Тепер вона повністю інтегрована в Болонську систему.
Крім того, Польща впровадила у себе Міжнародні норми класифікації освіти (ISCED), які всіляко підвищують якість освітнього процесу та отриманих молодими людьми знань.

Що це означає на практиці?

По-перше, до польських вузам пред'являються дуже високі вимоги:

  •     У них обов'язково використовуються програми польською та англійською мовами;
  •     Матеріальна та методична бази відповідають нормам, затвердженим Європейською комісією;
  •     Професорсько-викладацький склад навчальних закладів Польщі має найвищу кваліфікацію.

Ще дуже важливий аспект. Всі польські вузи прагнуть стати членами Європейської системи обміну студентами. Це дає право їх студентам підвищувати свій освітній рівень протягом двох семестрів за час навчання в інших авторитетних вищих навчальних закладах Європи, Америки, Канади, Австралії.
Обов'язковою умовою для прийняття в цю систему обраних є впровадження в навчальний процес нових методик і стандартів навчання.

Що вони дають?

Студенти не просто добре вчаться, а вчаться застосовувати отримані знання на практиці. Вони заздалегідь знають, наскільки саме вони після закінчення навчання в Польщі будуть затребувані на європейському ринку праці.

Навчання в Польщі - це широко розкрите вікно в інший світ

Привабливість навчання в Польщі для українців пояснюється дуже просто. Воно доступне, припускає свободу вибору мови навчання - можна вчитися англійською, є всі шанси швидко (за два місяці) освоїти близьку за звучанням до української польську мову. Також завдяки Карті тимчасового проживання, яку отримують українські студенти, відкриваються прекрасні можливості безперешкодно перетинати кордон необмежену кількість разів і подорожувати країнами Шенгенського договору. Іншими словами, навчання в Польщі - це широко розкрите вікно в інший світ, в інше життя. Просто гріх не скористатися таким шансом.

Источник: http://osvitpl.com.ua

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 199)

Комментарии:

ВВЕРХ