Як підготуватися до написання курсової чи дипломної роботи

0
2016

как подготовиться до написания дипломной работыБільше половини успіху будь-якої справи забезпечує ретельна підготовка до написання дипломної або ж курсової роботи  - так званий попередній етап. Як підготуватися до написання роботи таким чином, щоб все зробити якісно і вчасно, працювати без нервування і судомних переробок в останній момент?

Психологічний настрій

Негативний психологічний настрій змушує нас тягнути час замість того, щоб приступити до роботи. Тому дуже важливо намалювати для себе позитивну картину того, як ви з інтересом, без непотрібноїгопоспіху виконуєте курсову або диплом,  і як з успіхом захищаєте свою роботу.
Позитивний настрій допомагає підтримувати і так звана «теорія малих справ». Суть дуже проста: на етапі планування проекту під назвою «Курсова» або «Дипломна» потрібно розбити всю майбутню роботу на невеликі частини і визначити термін виконання кожної маленької справи. При такому підході проект вже не буде здаватися занадто величезним і не підйомним.

Що потрібно зробити на етапі підготовки?

Етап підготовки до написання курсової чи диплома включає в себе шість кроків:

  • Крок 1. Вибір теми, узгодження її з науковим керівником. Окреслення кола наукових завдань, які належить вирішити і визначення комплексу науково-дослідних заходів.
  • Крок 2. Складання попереднього плану роботи та списку літератури.
  • Крок 3. Пошук і відбір необхідної літератури.
  • Крок 4. Систематизація відібраного матеріалу відповідно до попереднього плану роботи.
  • Крок 5. Прогнозування результатів дослідження.
  • Крок 6. Визначення ступеня розробленості проблеми, структури і логіки викладу матеріалу, узгодження плану роботи та її структури з науковим керівником.

Ось тепер можна приступати власне до написання теоретичної частини курсової чи диплома по главах. Якщо ви ретельно виконали всі пункти підготовчого етапу, і у вас вже є погоджений з науковим керівником план, ви вже визначилися, яка ступінь розробленості проблеми буде відображена у вашому проекті, а також у вас зібрані всі необхідні матеріали із зазначенням повних даних джерел – час діяти. Справа за малим - провести дослідження та написати текст!

До речі, важливо пам’ятати і те, що чим швидше ви приступите до написання дипломної роботи, то тим краще буде для вас. Мова йде про те, що вам також необхідний час, щоб підготуватися до захисту вашої роботи. Мало хто знає, але написати дипломну роботу - це лише півсправи, тому що друга половина роботи полягає в захисті.

Отже, перед тим, як приступити до написання роботи важливо розписати кожний етап окремо. Це необхідно для того, щоб ви все вчасно зробили і не хвилювалися про те, що невистачає часу. Також памятайте, що вам потрібно успішно захистити написану роботу. Існує декілька простих правил, як правильно підготуватися до захисту робіт, і ви дуже легко можете прочитати їх в інтернеті! Удачі!

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 153)

Комментарии:

ВВЕРХ