Скрябін: справжня українська музика

Мир переводов : Музыка
, 22:56
0
3488

гурт СкрябінМожна скільки завгодно дискутувати на рахунок правильності чи неправильності, логічності чи обґрунтованості цього терміну, адже в кінцевому випадку все залежить виключно від особистих переконань і вподобань кожної людини, кожного, хто за паспортом чи в душі відчуває себе українцем, громадянином цієї держави. Смаки як відомо різні, комусь подобається непробудна і абсолютно облишена сенсу попса, а комусь навпаки речитативні співи чи їх повний антагонізм у вигляді рок музики, в тому числі і хардової. З власного досвіду знаю, як важко буває домовитись людям з різною ідеологією, поглядами і вподобаннями. І зараз я зовсім не про війну на Донбасі мовлю, хоча всі ці протиріччя там проявились особливо яскраво. Були часи, коли на стадіоні перед моїм будинком із задоволенням і "повним розуміння правильності своїх дій", товкли пики одне одному прихильники хіп-хопу і важкого року.

гурт СкрябінЧаси минули, українська музика стала доволі ліберальною, як в принципі і відносини між раніше ворогуючими таборами, проте здається мені, що і тоді, і зараз обов’язково знайдеться колектив, виконавець, котрий не те, що жанром, а скоріше авторитетом, вагою в суспільстві, в різних його прошарках, міг би об’єднати людей. Таким для всіх нас (ну або принаймні для більшості) був і мабуть залишатиметься довіку наш Скрябін, Кузьма.

андрій кузьменко, Кузьма СкрябінНе дивлячись на багато протирічь в його житті і кар’єрі, Андрій завжди був багатогранною людиною, яка вміла цінувати сім’ю, її бажання і потреби, якось доволі гармонічно їх поєднуючи з власними вподобаннями. Всі знають і люблять його різнопланову музику, те, що він в минулому був лікарем-стоматологом (до речі, робив він це заради бажання батьків). Він був прекрасним сім’янином, не таким який заради популярності виносить все особисте назовні. До прикладу я, лічені рази чув згадування в ефірі про його дружину і доньку (якій до-речі вже 18! років). Не меншим відкриттям для мене став його спортивний поступ (кандидатське звання у біатлоні) та літературний талант (крім відомих і популярних збірок «Я, Побєда і Берлін», «Я, Паштет і Армія», за свідченням близьких друзів він займався укладанням збірки дитячих казок). Його серце перестало битись близько 8 ранку 2 січня і таке враження, що для великої кількості людей не тільки в нашій країні, щось увірвалось всередині.

андрій кузьменко, Кузьма СкрябінЙого музика саме та, справжня, без відшліфованого лоску, піару, місцями дивна, гостро іронічна і шокуюча, але справжня українська. Його музику можна любити або не любити, але його однозначно слід сприймати як належить. "Ти знаєш, я ніколи не був фанатом його музики, але я його поважав і мені жаль його як людину" - саме такі слова я сьогодні вранці почув від простого зварювальника в цеху, ще до кінця не усвідомивши того, що сталося, проте, мені здається це і є найбільший вияв поваги до життя людини і його діяльності, те, що залишить його назавжди в наших серцях.

Відео: "Скрябін - Танець пінгвіна"

Відео: "Скрябін - Падай"

Відео: "Скрябін - Старі фотографії"

Відео: "Скрябін - Мам"

Відео: "Скрябін - Я не тримаю зла"

Источник: http://notatky.com.ua/

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 175)

Комментарии:

ВВЕРХ