ПОДПИСАТЬСЯ НА НОВОСТИ
Подписка по Email - новости

Отменить подписку
111

Як вибрати автомобільні шини

2014
16
Май
Admin

автомобільні шиниУ наш час число автомобілістів зростає мало не в геометричній прогресії щодня. І, природно, кожен автовласник періодично «мучиться» над проблемою вибору шин. Ця ситуація може виникнути і влітку і взимку, але як показує практика, зазвичай попит на автомобільні шини буквально злітає в міжсезоння. І цілком очевидно, що буде помилково вважати, що вибір шин це абсолютно пересічний процес.

На сучасному ринку зараз представлений досить значний асортимент шин, і для того щоб підібрати для себе щось підходяще, автовласникові доводиться ретельно вивчати різні види гуми. Як вибрати шини нам розкаже Павлов А. П. - співробітник компанії «Тимол», яка є ексклюзивним дистрибютором китайських шин для вантажних автомобілів: http://www.tire.timol.com.ua/kitajskie-shiny.

На що потрібно звертати увагу при виборі шин?

  • З самого початку визначитеся, для якого сезону буде відбуватися покупка. Якщо ви плануєте купити зимові шини, то вибирайте, природно, із зимових моделей. Те ж саме стосується і літніх шин. Деякі «економні» власники автомобілів купують один вид гуми і їздять на ній круглий рік. Варто відзначити, що це економія на безпеці і здоров'я своє і своїх пасажирів.
  • Наступним важливим моментом при купівлі шин є протектор, вірніше його ширина, саме від неї залежить прохідність автомобіля.
  • Ще один важливий аспект, це шипи, на них варто звертати увагу, коли ви знаходитесь в процесі вибору зимових шин. Оскільки від шипів на автомобільній гумі в зимовий час залежить ваша безпека при експлуатації авто.
  • До вибору літньої гуми також варто підходити дуже уважно, оскільки вибравши якісну модель, вам не доведеться повертатися до цього питання ще кілька років.
  • Найголовніше на що варто звертати увагу при купівлі шин для автомобіля, це їх виробник. Оптимально довіряти виробникові, який вже зарекомендував себе на даному ринку і завоював довіру у покупців. Мабуть, тільки так можна гарантувати придбання щодо якісного товару.

Видео: "Як вибрати автомобільні шини"

Автор:
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5   (голосов: 1)
Читайте также:
Как правильно выбрать мебель в офис?
Как правильно выбрать мебель в офис?
Наверное любой человек сможет самостоятельно купить мебель для кабинета. Чтобы...
2013
17
Сен
Admin
Просмотров: 1322 Комментариев: 1
Как выбрать бюстгальтер?
Как выбрать бюстгальтер?
Если вы хотите кардинально изменить свой ​​внешний вид:...
2013
19
Сен
Олеся Семичева
Просмотров: 1263 Комментариев: 0
Как правильно выбрать термобелье
Как правильно выбрать термобелье
Любителям зимней рыбалки, кататься на лыжах и тем, кто не представляете жизни...
2013
10
Окт
Admin
Просмотров: 1429 Комментариев: 0
 1   2    3    4    5    ...  20  

Чтобы добавить комментарий нужно авторизироваться.
Авторизируйтесь используя Yandex Google Вконтакте Mail.ru Twitter