Як вибрати автомобільні шини

0
2281

автомобільні шиниУ наш час число автомобілістів зростає мало не в геометричній прогресії щодня. І, природно, кожен автовласник періодично «мучиться» над проблемою вибору шин. Ця ситуація може виникнути і влітку і взимку, але як показує практика, зазвичай попит на автомобільні шини буквально злітає в міжсезоння. І цілком очевидно, що буде помилково вважати, що вибір шин це абсолютно пересічний процес.

На сучасному ринку зараз представлений досить значний асортимент шин, і для того щоб підібрати для себе щось підходяще, автовласникові доводиться ретельно вивчати різні види гуми. Як вибрати шини нам розкаже Павлов А. П. - співробітник компанії «Тимол», яка є ексклюзивним дистрибютором китайських шин для вантажних автомобілів: http://www.tire.timol.com.ua/kitajskie-shiny.

На що потрібно звертати увагу при виборі шин?

  • З самого початку визначитеся, для якого сезону буде відбуватися покупка. Якщо ви плануєте купити зимові шини, то вибирайте, природно, із зимових моделей. Те ж саме стосується і літніх шин. Деякі «економні» власники автомобілів купують один вид гуми і їздять на ній круглий рік. Варто відзначити, що це економія на безпеці і здоров'я своє і своїх пасажирів.
  • Наступним важливим моментом при купівлі шин є протектор, вірніше його ширина, саме від неї залежить прохідність автомобіля.
  • Ще один важливий аспект, це шипи, на них варто звертати увагу, коли ви знаходитесь в процесі вибору зимових шин. Оскільки від шипів на автомобільній гумі в зимовий час залежить ваша безпека при експлуатації авто.
  • До вибору літньої гуми також варто підходити дуже уважно, оскільки вибравши якісну модель, вам не доведеться повертатися до цього питання ще кілька років.
  • Найголовніше на що варто звертати увагу при купівлі шин для автомобіля, це їх виробник. Оптимально довіряти виробникові, який вже зарекомендував себе на даному ринку і завоював довіру у покупців. Мабуть, тільки так можна гарантувати придбання щодо якісного товару.

Видео: "Як вибрати автомобільні шини"

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 193)

Интересное по теме:

больше новостей

Комментарии:

ВВЕРХ