Вимоги до адміністратора стоматологічної клініки

Мир переводов : Медицина
, 16:12
3
296
адміністратор

Успіх стоматологічної клініки залежить від багатьох факторів, одним із яких є персонал. До того ж ключову роль відіграють не лише лікарі-стоматологи, а й адміністратори. Саме від них залежить кількість продаж та перше враження пацієнтів про медичний центр. Досить часто власники стоматологічних клінік зіштовхуються з тим, що втрачають «теплих» клієнтів через некомпетентність адміністратора. Тож людина, яка займає цю посаду, повинна відповідати певним вимогам.

Основні професійні навички

Адміністратор повинен відповідати кільком важливим вимогам, щоб успішно виконувати свої обов'язки та забезпечувати ефективну роботу клініки, в тому числі мати такі професійні навички:

 1. Комп'ютерні навички. Знання комп'ютерних софтів, таких як програми для запису пацієнтів, обліку фінансів та комунікації, є важливими для ефективної роботи адміністратора.
 2. Організаційні навички. Керування розкладом роботи, контроль за запасами, забезпечення належної документації та звітності – все це потребує відточених організаційних здібностей.
 3. Знання стоматологічної галузі. Хоча адміністратор не має бути стоматологом, він повинен мати базове розуміння процедур та термінології, яка використовуються в стоматології, щоб забезпечити ефективну комунікацію з лікарями та пацієнтами.

Не менш важливо, щоб адміністратор вмів правильно консультувати пацієнтів, викликати бажання відвідати клініку для лікування та обслуговування. Це допомагає значно збільшиати кількість лідів та прибуток.

Якщо адміністратор або людина, яка претендує на цю вакансію, відповідає більшості вимог, проте має недостатній досвід продаж чи мало знань, правильним рішенням буде направити її на попереднє навчання. На сторінці https://medmarketing.ua/uk/services/obuchenie-administratorov-meditsinskikh-tsentrov/ можна записатися на тренінг, призначений для адміністраторів медичних центрів та клінік. Після проходження навчання ви отримаєте кваліфікованого спеціаліста, який буде давати високий результат.

Якими особистими якостями повинен володіти адміністратор?

Варто відмітити, що при першій зустрічі слід звернути увагу на зовнішній вигляд людини, яка претендує на посаду адміністратора. В зовнішності не повинно нічого відштовхувати. Кандидат повинен бути охайно одягненим, приємним з першого погляду. Не менш важливо, щоб адміністратор стоматологічної клініки мав такі особисті якості:

 1. Комунікабельність. Здатність ефективно спілкуватися з пацієнтами, стоматологами та іншим персоналом клініки дуже важлива. Адміністратор повинен бути ввічливим, привітним і доброзичливим.
 2. Пунктуальність і відповідальність. Працівник повинен бути пунктуальним і відповідальним, оскільки від його роботи залежить ефективне функціонування клініки.
 3. Стійкість до стресу та вміння вирішувати конфлікти. В роботі стоматологічної клініки трапляються різні ситуації, й адміністратор повинен вміти улагоджувати конфлікти з пацієнтами, працювати зі скаргами та претензіями.
 4. Вміння працювати в команді. Клініка – це командний проект, тому адміністратор повинен бути здатним співпрацювати з різним персоналом, щоб забезпечити гармонійну роботу медичного центру.

Варто пам’ятати, що на враження пацієнта від клініки впливає робота всього персоналу, а не лише лікарів. Саме тому слід приділяти увагу навчанню адміністраторів. Для збільшення продаж та прибутку можна використовувати й інші техніки маркетингу. Допомогти в цьому готові досвідчені співробітники компанії MedMarketing, які займаються просуванням медичних сайтів. Детальніше про їхню діяльність можна дізнатися за посиланням https://medmarketing.ua/uk/.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 16)

Комментарии:

 • avatar
  fon_kolobok - 28.07.2023, 16:41
  Звідки берете інфу для постів якщо не секрет?
 • avatar
  alexxmaster - 28.07.2023, 17:15
  Гучний заголовок і стаття норм - можна ловити траф з ПС
 • avatar
  Uspela - 28.07.2023, 17:54
  Куль надо таких статей по-больше!
ВВЕРХ