5 причини кровоточивості ясен зубів

Мир переводов : Медицина
, 10:10
128
525
зуби

Здоровʼя ясен, чому це важливо?

Інколи пацієнти спостерігають кровоточивість ясен під час чищення зубів вдома, цим явищем зволікати не можна! Це має стати приводом задуматись стосовно відвідування лікаря стоматолога, а також скорегувати домашній догляд за гігієною порожнини рота. 

5 причини кровоточивості ясен зубів можуть включати:

  • Пародонтит: Це запальне захворювання, яке впливає на тканини, що оточують зуби. Пародонтит може спричиняти запалення ясен, яке проявляється кровоточивістю.
  • Гінгівіт: Це запальне захворювання ясен, яке спричиняє їх почервоніння, набряклість і кровоточивість. Гінгівіт зазвичай спричиняється недостатньою гігієною порожнини рота, неправильним чи недостатнім чищенням зубів.
  • Травма: Травма ясен, наприклад, під час чищення зубів занадто сильним чижиком або вживанням неправильної техніки чищення, може спричинити кровоточивість.
  • Протези: Використання неправильно підібраних або неякісних протезів може створювати подразнення і запалення ясен, що призводить до кровоточивості.
  • Системні захворювання: Деякі системні захворювання, такі як цукровий діабет або лейкемія, можуть спричиняти кровоточивість ясен.

Якщо ви стикаєтесь з кровоточивістю ясен, рекомендується звернутися до стоматолога. Лікарі https://arbor-clinic.com.ua за допомогою комплексного підходу зможуть встановити істинну причину даного стану, надати вам необхідну допомогу та порадити засоби профілактики та лікування.

Чи дійсно зубні пасти проти кровоточивості допомагають? 

Зубні пасти проти кровоточивості можуть бути корисними в деяких випадках, але вони не є панацеєю для проблеми кровоточивості ясен. Для ефективного контролю над кровоточивістю ясен рекомендується виконувати комплексні заходи та консультуватися зі стоматологом. Ось декілька факторів, які варто врахувати:

Відповідна гігієна порожнини рота: Регулярне, правильне чищення зубів двічі на день допомагає зменшити запалення ясен. Використовуйте м'яку зубну щітку і ніжними круговими рухами очищайте ясна і зуби.

Вибір правильної зубної пасти: Деякі зубні пасти, спеціально розроблені для проблем з кровоточивістю ясен, можуть містити інгредієнти, такі як фториди, залізо, кальцій або вітамін К, які сприяють зміцненню ясен і зменшенню запалення.

Ополіскування ротової порожнини: Використання антисептичного розчину для ополіскування ротової порожнини може допомогти знизити запалення ясен і кровоточивість.

Візити до стоматолога: Регулярні візити до стоматолога для професійного очищення зубів та оцінки стану ясен є важливими для контролю кровоточивості і попередження подальших проблем.

Наголошується, що проблема кровоточивості ясен може бути спричинена різними факторами, тому важливо консультуватися зі стоматологом для точної діагностики та рекомендацій щодо лікування.

https://arbor-clinic.com.ua/news/prichinikrovotochivosti

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 39)

Комментарии:

  • avatar
    yablchk - 14.06.2023, 11:58
    Сайт супер, побольше бы таких!
  • avatar
    Mikser03 - 14.06.2023, 12:04
    улыбнуло с утречка
  • avatar
    Анна Николаевна - 14.06.2023, 12:40
    Про що глаголят всі ці люди в коментах?
  • avatar
    f329fh2093fh0293hf0293f - 14.06.2023, 13:19
    Прямо навіть не віриться
  • avatar
    meowkantana - 14.06.2023, 13:46
    Добавил в закладки
  • avatar
    gregk - 14.06.2023, 14:05
    А давно ли запустили этот сайт?
  • avatar
    MorsPrincip - 14.06.2023, 14:44
    тема реально старая
  • avatar
    VELIAL_SQUAD - 14.06.2023, 15:01
    Я вот думаю, а где Вы материал взяли для этой статьи? Неужели из головы?
  • avatar
    noname_username - 14.06.2023, 15:47
    улыбнуло с утречка
  • avatar
    t_shirt_t - 14.06.2023, 16:18
    Вот это да!
  • avatar
    filkraft - 14.06.2023, 16:49
    Супер-пупер!
  • avatar
    GenMax - 14.06.2023, 17:09
    просто афигенно!!!!))
  • avatar
    genrykor - 14.06.2023, 17:51
    И правда креатив…супер!
  • avatar
    Avrora9 - 14.06.2023, 18:03
    ось це позитив) просто клас)
  • avatar
    md_phd - 14.06.2023, 18:54
    Спасибо большое!
  • avatar
    TrashPlayer - 14.06.2023, 19:09
    Про що глаголят всі ці люди в коментах?
  • avatar
    magnumm - 14.06.2023, 19:55
    Громкий заголовок и статья норм - можно ловить траф с ПС
  • avatar
    Ijustkidin - 14.06.2023, 20:07
    Громкий заголовок и статья норм - можно ловить траф с ПС
  • avatar
    AlexKott - 14.06.2023, 20:45
    Ну жесть звичайно ...
  • avatar
    top898s - 14.06.2023, 21:14
    И правда креатив…супер!
  • avatar
    visland666 - 14.06.2023, 21:54
    Классно!
  • avatar
    William_Flynn - 14.06.2023, 22:16
    интересно. только название какое-то несерьезное.
  • avatar
    hevytank - 14.06.2023, 22:52
    Дуже цікаво! Судячи з деяких відгуків ....
  • avatar
    Morselas - 14.06.2023, 23:19
    Ну жесть конечно…
  • avatar
    godofyourutopia - 14.06.2023, 23:55
    Мені нарвится стиль викладу
  • avatar
    xewseyx - 15.06.2023, 00:06
    Ну жесть конечно…
  • avatar
    basyaswag - 15.06.2023, 00:47
    Абсолютно согласен
  • avatar
    Kopybara - 15.06.2023, 01:00
    чего тока не придумают...
  • avatar
    johnylal95 - 15.06.2023, 01:51
    отлично !!! Все супер!
  • avatar
    revvvkey - 15.06.2023, 02:05
    отлично !!! Все супер!
  • avatar
    insiweed - 15.06.2023, 02:56
    мысли здравые, но тяжело читать, не знаю почему.
  • avatar
    grgrpol - 15.06.2023, 03:04
    Стаття цікава, але мені здається, все це казки, не більше.
  • avatar
    cera228 - 15.06.2023, 03:58
    круто
  • avatar
    charley_manson - 15.06.2023, 04:00
    ух ти...
  • avatar
    NikTarutin - 15.06.2023, 04:50
    Все четко и по делу. Хорошо написано, благодарю.
  • avatar
    lulu256 - 15.06.2023, 05:07
    статья неплохая но название как-то не очень
  • avatar
    BlindCandy - 15.06.2023, 05:52
    Гучний заголовок і стаття норм - можна ловити траф з ПС
  • avatar
    SnowDroper - 15.06.2023, 06:15
    Позволю себе не согласится с вами
  • avatar
    dickiy_bill - 15.06.2023, 06:42
    ИМХО сенс розкритий від А, до Я, автор вичавив все що можна, за що йому респект!
  • avatar
    kajdiydenkarusel - 15.06.2023, 07:14
    Хороша стаття, дізнався багато нового!)
  • avatar
    decadentgrey - 15.06.2023, 07:55
    Понял не всё.
  • avatar
    hevytank - 15.06.2023, 08:12
    А можно узнать, у вас дизайн сайта шаблонный? Тоже себе такой хочу…
  • avatar
    r4Man - 15.06.2023, 08:40
    думки здорові, але важко читати, не знаю чому.
  • avatar
    blvsdxgtr - 15.06.2023, 09:16
    У вас абстрактное мышление
  • avatar
    Redkost - 15.06.2023, 09:52
    Гучний заголовок і стаття норм - можна ловити траф з ПС
  • avatar
    vbelozorchik - 15.06.2023, 10:04
    краще і не скажеш
  • avatar
    u4enik - 15.06.2023, 10:58
    Мало чувств.. но красиво…
  • avatar
    Yo_mum - 15.06.2023, 11:14
    З уводольствіем потиснув би автору руку, його сайт - диво.
  • avatar
    riju9993 - 15.06.2023, 11:52
    Шикарно, додаю в закладки
  • avatar