Чи варто встановлювати металопластикові вікна взимку?

0
1947

пластиковое окноСергієнко П. А. - співробітник компанії www.okna-21-veka.ru розповість нам чи варто встановлювати металопластикові вікна взимку чи все ж краще почекати до більш теплої пори року? Чи позначиться на властивостях металопластикового вікна зимовий монтаж? Чи встигне квартира сильно охолодитися за час установки вікна? Ці та подібні питання часто задають споживачі, у яких питання заміни старих вікон на нові постало саме в холодну пору року.
Хочемо відразу сказати, що металопластикові вікна будуть вам надійно служити і зберігати свої високі функціональні властивості незалежно від того, коли вони були встановлені - взимку або влітку. Якісні металопластикові вікна стійкі до будь-якого виду атмосферних впливів, морозам, вітрам, сильним опадам і витримують значний перепад температур від -60°C до +50°C.
Технологічні особливості установки металопластикових вікон взимку
Металопластикові вікна встановлюються взимку із застосуванням спеціальних монтажних матеріалів, що містять у своєму складі противоморозні компоненти, які забезпечують зчеплення дотичних поверхонь краще, ніж звичайні матеріали. Так, наприклад , «зимова» монтажна піна, вживана для запінення монтажних швів, розширюється при температурі до - 15˚С.
Всі підготовчі роботи при встановленні металопластикових вікон проводяться в приміщенні, а сам монтаж вікна безпосередньо у віконний отвір професійною бригадою монтажників здійснюється протягом 30-35 хвилин. За цей час температура в приміщенні не встигає сильно знизитися. Весь процес установки металопластикового вікна з підготовчим і завершальним етапами займає не більше півтори години.
Слід зазначити, що встановлення металопластикових вікон в холодну пору року має і таку перевагу, як швидке виявлення можливих недоліків у процесі монтажу (протяг, запотівання) та їх моментальне усунення.

Видео: "Как выбрать пластиковое окно?"

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 184)

Комментарии:

ВВЕРХ