Мото для початківця

Мир переводов : Авто
, 14:39
65
533
мотоцикли

Ця стаття призначена для вас, мотоцикліста-початківця, який думає про покупку свого першого мотоцикла. Ми допоможемо вам, підказавши найбільш відповідну модель, розповімо на що потрібно звернути увагу при покупці мотоцикла, яка у мотоцикли ціна, яку краще вибрати модель. Але пам'ятайте! Щоб бути добрим мотоциклістом, ви повинні знати правила дорожнього руху. Найголовніше – не їздити без шолома.

Настав час купити мотоцикл

Не знаєте, який із них вибрати? Ми знаємо, що якщо ви мотоцикліст-початківець, то вибрати мотоцикл буде не так просто.Вам необхідно проаналізувати варіанти та вивчити кожну деталь. Отже, слідуйте за нами, тому що в цьому пості ми розповімо про все, що необхідно знати мотоциклісту-початківцю. Крок за кроком ви навчитеся їздити на мотоциклі, причому безпечно і з повагою до інших транспортних засобів на дорогах, навчитеся в них розумітися, орієнтуйтеся за цінами. Якщо ви сумніваєтеся, який мотоцикл купити, ми покажемо вам пару моделей, щоб полегшити ваш пошук, і дамо поради щодо правильного вибору мотоцикла. Це буде пізнавально, і ми сподіваємося допомогти вам!

Моделі мотоциклів для початківців

Вибір першого мотоцикла має значення. "Вибирайте мотоцикл не на емоціях і, так, з розумом". Експерт із мотоциклів стверджує, що у першому мотоциклі потрібно оцінювати не красу чи потужність. Необхідно подумати, вивчити та проаналізувати, яка модель підходить для новачків, а яка полегшить вам життя. Познайомимося з моделями в нашому списку. Вони підходять для тих, хто шукає мотоцикли для поїздок.

  • Yamaha XTZ 250 надійна та економічна модель. Його бак досить великий, що дозволяє легко заправляти перед поїздкою. Він менший у порівнянні з іншими. Тому під час подорожей вам буде комфортніше, якщо ви поїдете поодинці. Якщо ви хочете здійснити поїздку піщаною доріжкою, будьте впевнені, він впорається.
  • Honda CRF 150F: CRF можна знайти менш ніж за десять тисяч. Легка модель з гарною потужністю, але, не наражає життя мотоциклістів на небезпеку.
  • Dafra Horizon 250: широке кермо, сидіння та подвійний вихлоп, повністю хромований. Для тих, хто має мрію придбати Harley-Davidson, Horizon є найближчим до Harley.
  • Kawasaki Ninja 300: для тих, хто шукає досвідчений мотоцикл, підійде ця модель.Це хороший мотоцикл для мотоциклістів-початківців, його двигун має хорошу потужність і відмінну продуктивність.
  • Honda XRE 300: модель вважається багатоцільовою, на ній можна подорожувати та/або прокладати стежку.Його вага та потужність знаходяться на межі, тому він також показаний для новачків.

Ми впевнені, що з цього моменту ви почуватиметеся впевненіше при покупці свого першого мотоцикла. Отже, якщо вже у вас на руках права водія і вам не терпиться скоріше зробити покупку, зверніть увагу на наші поради, щоб полегшити вибір. 3 поради, які допоможуть вам не помилитися при виборі та купівлі мотоцикла. Не помилитеся із вибором. Незалежно від обраної вами моделі при покупці необхідно звернути увагу на деякі аспекти.

Циліндри мотоцикла

Якщо ви бажаєте використовувати мотоцикл тільки для міських перевезень, об'єм циліндра може бути невеликим. Мотоцикли з 50, 100 або 125 циліндрами не тільки економічні, а й мають вищу ціну. Але якщо вам потрібен мотоцикл для подорожей, вибирайте мотоцикл із 300 циліндрами, оскільки він потужніший.

Витрати та вигоди

Не дозволяйте красі мотоцикла справити на вас враження, ретельно проаналізуйте, чи він відповідає необхідним умовам. Мотоцикли з низьким об'ємом циліндрів – гарна порада, оскільки вони доступні за ціною та на них легше їздити.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 55)

Комментарии:

  • avatar
    almsscrm - 3.08.2022, 15:09
    Спасибо за Ваш труд!!
  • avatar
    Vanek_Inc - 3.08.2022, 15:53
    Хе-хе, мій перший коммент :)
  • avatar
    ropkall77 - 3.08.2022, 16:08
    Хм… У каждого абрама своя программа.
  • avatar
    Kazakoffm - 3.08.2022, 16:49
    Радує, що сайт постійно розвивається. Така стаття тільки додасть йому популярності.
  • avatar
    pekapdan - 3.08.2022, 17:06
    мудро
  • avatar
    MisterDot - 3.08.2022, 17:42
    А можно узнать, у вас дизайн сайта шаблонный? Тоже себе такой хочу…
  • avatar
    Trubetckoy - 3.08.2022, 18:01
    Может Ваш сайт даже поднимется в выдаче за такой материал.
  • avatar
    Gorsych - 3.08.2022, 18:50
    ВАУ....=)
  • avatar
    TDargye - 3.08.2022, 19:13
    Коротше, справа до ночі. Після статті реально розморило ... Пішов спати.
  • avatar
    Des_high_hopes - 3.08.2022, 19:55
    Шикарно, додаю в закладки
  • avatar
    Almazz77 - 3.08.2022, 20:16
    Я вот думаю, а где Вы материал взяли для этой статьи? Неужели из головы?
  • avatar
    izmaylovgreen - 3.08.2022, 20:42
    Позволю себе не согласится с вами
  • avatar
    kukurax - 3.08.2022, 21:14
    Велике спасибі, прикольно написано креативно
  • avatar
    logdann - 3.08.2022, 21:44
    тема реально стара
  • avatar
    Slideskull - 3.08.2022, 22:07
    Велике спасибі!
  • avatar
    Vadik8 - 3.08.2022, 22:57
    Дуже цікаво! Судячи з деяких відгуків ....
  • avatar
    cyxoffperm - 3.08.2022, 23:14
    Величезне дякую!
  • avatar
    Cassidy143 - 3.08.2022, 23:59
    Умные вещи говорит автор!
  • avatar
    nitcshe - 4.08.2022, 00:04
    отлично излагаете
  • avatar
    rakipan - 4.08.2022, 00:48
    Коротше, справа до ночі. Після статті реально розморило ... Пішов спати.
  • avatar
    BenTakumi - 4.08.2022, 01:13
    Мне понравилось!
  • avatar
    misterJoker - 4.08.2022, 01:41
    Каменти жгут! :-D
  • avatar
    righik - 4.08.2022, 02:17
    Все нравится. Спасибо за пост!
  • avatar
    loginadog - 4.08.2022, 02:46
    Очень познавательно, респект
  • avatar
    Dvash - 4.08.2022, 03:10
    Велике спасибі, прикольно написано креативно
  • avatar
    Tergaz - 4.08.2022, 03:51
    Очень познавательно. Спасибо.
  • avatar
    Mothrust - 4.08.2022, 04:11
    отлично !!! Все супер!
  • avatar
    korolyovskiy - 4.08.2022, 04:53
    Да, довольно интересная статья.
  • avatar
    lulu256 - 4.08.2022, 05:17
    Хорошая статья, узнал много нового!)
  • avatar
    ZapUser4276132525 - 4.08.2022, 05:44
    Хе-хе, мой первый коммент :)
  • avatar
    SuperFox - 4.08.2022, 06:14
    Ух ти :) Здорово як!
  • avatar
    Thisismagic8 - 4.08.2022, 06:55
    Блог супер, побольше бы подобных!
  • avatar
    pillsnerx - 4.08.2022, 07:13
    Спасибо за статью
  • avatar
    GBReborn_bot - 4.08.2022, 07:54
    Только золотые руки могли набить такой прикольный материал
  • avatar
    deepseeker - 4.08.2022, 08:19
    Ух ты :) Здорово как!
  • avatar
    Murrrrr14 - 4.08.2022, 08:47
    Да,жостко
  • avatar
    speeedu - 4.08.2022, 09:15
    Сенкс. Интересно, и вообще полезный у Вас сайт
  • avatar
    SilentKnight49406 - 4.08.2022, 09:42
    хороший рассказ, все разложено по полкам
  • avatar
    Pypkins - 4.08.2022, 10:09
    Портал просто супер!
  • avatar
    qwehjk123 - 4.08.2022, 10:41
    Читаєш це і думаєш ...
  • avatar
    sw99t - 4.08.2022, 11:01
    Велике спасибі, прикольно написано креативно
  • avatar
    xozian - 4.08.2022, 11:49
    Даже и не докопаешься.
  • avatar
    Bitxh - 4.08.2022, 12:18
    У вас абстрактное мышление
  • avatar
    FuckFuckingFuck - 4.08.2022, 12:42
    Полезного много нашла для себя
  • avatar
    Areyoutalkingtome2017 - 4.08.2022, 13:19
    ух ты как крууууууууууутооооооо))
  • avatar
    greenkolyan - 4.08.2022, 13:52
    Умные вещи говорит автор!
  • avatar
    Denisnepro - 4.08.2022, 14:15
    Гучний заголовок і стаття норм - можна ловити траф з ПС
  • avatar
    Kurmet_ismailov - 4.08.2022, 14:47
    Про що глаголят всі ці люди в коментах?
  • avatar
    pingwin_prm - 4.08.2022, 15:17
    отлично!!! Все супер!
  • avatar
    Edillack - 4.08.2022, 15:52
    Вот это да!
ВВЕРХ