Чому варто записатися на курси SEO-оптимізації?

0
1824

seoСтворення якісного і надійного сайту - завдання не з легких, що займає чимало часу. Потрібно не тільки мати ідею, а й цікаво втілити її, потім написати движок для сайту - для всього цього потрібні відповідні знання. Але навіть якщо ви впоралися з усіма завданнями - самостійно або із залученням сторонніх фахівців - виникає інша проблема, а саме: відсутність відвідувачів.

І який би не був красивий ваш сайт, поки про нього не дізнаються, відвідувачів не буде. Причини низької відвідуваності легко усуваються, якщо пройти курси по SEO оптимізації сайтів і супутніх дисциплін (наприклад, в Києві це можна зробити в школі SEOPractic).

Для того, щоб на вашому сайті кількість відвідувачів зростала, його необхідно грамотно просувати, тобто розкручувати. Для цього знадобиться правильно оптимізувати сайт - зробити його цікавим для пошукових систем і для людей. Це комплексне завдання, що вимагає цілого спектра знань.

SEO-оптимізація: для людей чи роботів?

Найважливішу роль в оптимізації сайту грає контент - тексти, прес-релізи, аналітичні статті і т. д. Для зручного знаходження статей в інтернеті в текстову масу вписуються ключові запити, за якими люди шукають необхідну інформацію.

Ще років 5-7 тому не стояло питання про те, чи писати інформативний текст або ж з ключами. Тексти писались тільки для інформаційних порталів, а для інтернет-магазинів просто набирався список ключових слів, які виписувалися маленьким шрифтом в кінці сторінки.

Але з тих пір пошукові системи були вдосконалені, розроблені нові алгоритми індексації та перевірки текстів. Сьогодні цінність контексту повинна бути високою - як для відвідувачів, так і для пошукових роботів. Причому, це далеко не єдиний момент, на який варто звернути увагу при грамотному просуванні сайту.

Як дизайн впливає на конверсію сайту?

Оптимізація - це комплексний процес, що зачіпає не тільки контекст, а й візуальне оформлення сайту. Тому багато SEO-фахівці вивчають також і веб дизайн, нехай і не на такому високому рівні, як дизайнери.

Але цей момент не менш важливий, так як багато що залежить від сприйняття картинки відвідувачем, зокрема - чи залишиться він трохи довше на вашому ресурсі, щоб вивчити текстову інформацію.

Вченими доведено, що в першу чергу людина реагує на зображення, і тільки потім - на текст. З цієї причини професійні веб-дизайнери цінуються на вагу золота - правильно підібрана колірна гамма, розташування картинок і текстів, інформаційних блоків - це запорука успішного просування сайту.

Висновки

Якщо ви хочете осягнути всі премудрості інтернет-маркетингу, ви повинні отримувати комплексні знання, подані в зручному для сприйняття форматі. Курси для цих цілей підходять ідеально, так як дозволяють вам вивчити всі тонкощі не тільки в теорії, але тут же застосувати їх на практиці і задати ваші запитання фахівцям, що володіють найактуальнішою інформацією в сфері інтернет-маркетингу.

Записуючись на курси, ви забезпечуєте собі відмінну базу знань, на основі якої ви будете вибудовувати подальший практичний досвід, удосконалюватися і вивчати нові грані розвитку свого власного бізнесу. Не бійтеся зробити перший крок на шляху до вашого успіху!

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 166)

Интересное по теме:

больше новостей

Комментарии:

ВВЕРХ