Завантаження файлів через торрент: Переваги і недоліки

0
1868

торрентМи вже звикли завантажувати різні файли з інтернету - будь то музика, новий цікавий фільм, гра або ще що-небудь. Але бувають випадки, коли необхідного файлу немає. Причини можуть бути різні, наприклад, це дуже рідкісний файл. У подібних випадках допомога вам надати зможе тільки така програма, як торрент. Вона дозволяє тисячам людей ділитися один з одним найрізноманітнішою інформацією 24 години на добу. У чому суть даної програми і принцип її дії розглянемо далі.

Торрентів існує дуже багато і на різних мовах, але працюють вони по одному протоколу BitTorrent («потік бітів» - англ.). З'явився він на світ у 2001 році в Америці. Розробником є Брем Коен. Це програма, за допомогою якої люди по всьому світу обмінюються різними файлами. Завдяки торренту можна знайти навіть дуже рідкісний файл. Принцип дії полягає в тому, що файли передаються безпосередньо від користувача до користувача, минаючи сервер. Як ви вже зрозуміли торрент - це дуже складна система передачі інформації. Припустимо, якщо людина завантажила файл, то через пару годин ця інформація пошириться на тисячі комп'ютерів.

У торрента багато незаперечних переваг:

  • Доступність файлів, відсутніх у вільному доступі з тих чи інших причин;
  • У торрент дуже багато різної інформації;
  • Для торрента діє таке правило: чим більше людей скачують файл, тим вища швидкість, з якою скачується інформація;
  • Завантажені вами файли стають доступними для користувачів;
  • Можливість ділитися з людьми будь-якими своїми файлами.

Тепер від явних плюсів програми переходимо до недоліків:

  • Торренти можна легко знайти безкоштовно і, якщо просять платити за реєстрацію - це повинно викликати підозру;
  • При скачуванні з неперевіреного ресурсу є шанс отримати порожній файл або ж вас можуть попросити відправити смс. Зрозуміло робити цього не варто;
  • Як говорилося, ваша швидкість залежить від числа викачують. Якщо ж файл не користується популярністю, швидкість скачування буде невеликою.

Висновки

Безсумнівно, плюси переважують недоліки. Тому сміливо завантажуйте дану програму і скачуйте стільки інформації, скільки влізе на ваш жорсткий диск. Дійсно, інформації, завдяки торренту, можна накачати дуже і дуже багато. Шукаєте новинки і рідкісні файли. Завдяки торренту, ви обов'язково знайдете те, що шукаєте!

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 165)

Интересное по теме:

больше новостей

Комментарии:

ВВЕРХ