Памятки і екскурсії в Греції, що варто подивитися?

0
1919

грецияЦя країна є унікальним джерелом міфології, рясніє різноманітними пляжами, зачаровує красивими місцями і пейзажами. Збираючись на відпочинок, турист не тільки повинен вибрати місце для кращого відпочинку, але і повинен знати, що подивитися в Греції в першу чергу, які з пам'яток побачити своїми очима.

Тому, нижче наведені найкращі та самі красиві місця сонячної країни, які обов'язково варто подивитися самостійно або за допомогою екскурсій. До речі, якщо вам немає з ким відвідати ці місця, то ви можете замовити escorts in Greece і красуні з агентства складуть вам компанію.

Гора Олімп

Подорож до Греції почнемо з самої головної визначної пам'ятки цієї країни, біля неї кожен сезон бувають близько мільйона туристів, це більше ніж відвідування всіх інших пам'яток Греції, ви вже мабуть здогадалися про що йде мова, так, це гора Олімп.

Ця гора, всім відома з міфів, привертає увагу туристів до сих пір. Містична і таємнича, вона дійсно варто такої уваги, адже її краса заворожує і від неї виходить дух легенд.

Розташовується вона поблизу з Халкідікі і містом Салоніки. Щоб подивитися на гору своїми очима найкраще вирушати в піший похід, який триватиме близько двох діб.

Аквапарк Анополіса Watercity

Знаходиться під відкритим небом, і високо над рівнем моря. Його люблять не тільки туристи, а ще й місцева молодь. Серед усіх аквапарків на Криті, цей є найбільшим.

Туристам тут не буває нудно: понад тридцять захоплюючих гірок, великих басейнів порадують відпочиваючих. До того ж цей аквапарк рекламується як дешевий, а це є величезним плюсом.

Дістатися до аквапарку легко - всюди розташовані покажчики.

Варто пам'ятати, що якщо почнеться дощ, то в розважальному місці буде різко нічим зайнятися, так як аквапарк повністю відкритий.

Статуя Зевса

Греція повниться міфами і легендами, і кожен відпочивальник хоче поглянути на статую самого Зевса. Вона розташовується в невеликому місті Олімпія. Крім статуї Зевса, тут можна побачити руїни Храм Зевса, картини, майстерню Фідія, Святилища інших богів.

Вхід в цей музей богів є платним: 6 євро, а з відвідуванням сховищ 9 євро. Але є час, коли його можна відвідати безкоштовно: з 1 листопада по 31 березня. Тури в Грецію можна придбати в будь-який час року, тому якщо поїхати відпочивати в листопаді або березні, то можна отримати бонус у вигляді безкоштовного відвідування настільки неймовірного музею.

Перуладес

Найкрасивішим і самим чарівним місцем на Корфу вважається Перуладес. Цей пляж завжди спокушає маси відвідувачів, в тому числі і туристів. Привабливий він тим, що над довгою смугою пляжу висять величезні потужні скелі. Видовище це неймовірне. Перуласдес є однією з найкращих пам'яток Греції.

Сам пляж Сансет вузький, а при напливі хвиль він відразу ж піде під воду. Тому спостерігати красу природи можна лише з висоти круч. Від скель до пляжу проведені сходи. А бажаючі залишитися в дивовижному місці на ніч або пожити тут пару тижнів, можуть залишитися в затишній таверні з терасою.

Акрополь

Що можна подивитися в Греції з архетіктури? Ось уже багато століть символом Афін є Акрополь. Священна і напрочуд гарна скеля, дійсно є гордістю Афін. Щороку безліч туристів здійснюють паломництво на чудові схили, що зачаровують своєю пишністю.

Подібних пам'яток в Греції не багато, тому вам обов'язково потрібно відвідати Акрополь, відпочиваючи в цій країні.

Похід до скелі стане незабутньою частиною відпочинку в Греції. Пейзажі Акрополя, його священна сила і гармонія з природою запам'ятаються туристам назавжди.

Спиналонга

Цей невеликий острів, розташований поблизу від Елунда, в наші дні його відвідують тисячі туристів, щоб помилуватися покинутими будинками, мальовничими пейзажами, і цікавими місцями. Дістатися на острів можна за допомогою човна.

Екскурсія на Спиналонга включає в себе також подорож на півострів Колокіфа. Тому тут буде цікаво і дітям, і просто туристам-одинакам, закоханим парам і шумним компаніям.

Річка Нестос

Ця річка входить в п'ятірку найбільших річок Греції і в десятку кращих пам'яток. Туристи, вирушаючи сюди, можуть спостерігати найрізноманітніший тваринний і рослинний світ. Допитливим подорожуючим відкрита дорога в це дивовижне місце: понад 150 представників фауни, шикарні ліси, природні головні визначні пам'ятки захоплять вас моментально.

Бажаючим усамітнитися і відчути себе дикуном, також тут сподобається: подорожуючи вздовж річки можна зустріти дикі рослини і квіти, отримати насолоду від недоторканих пейзажів. Також тут сподобається любителям екстриму, адже можна спуститися на каное по Завиті руслу річки Нестос.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 185)

Комментарии:

ВВЕРХ