10 речей які потрібно зробити в Амстердамі

0
2017

амстердам

Столиця Нідерландів кожного року притягує мільйони туристів. Ми вирішили розібратися, а що ж варто зробити відвідуючи Амстердам. Ось ТОП-10 речей, які на нашу думку, варто обов'язково зробити:

Відвідати знамениті голландські булочні і сирні

У них не тільки голландські сорти, а й більшість сортів від Франції до Норвегії. У них же продають свіжий, ще теплий хліб (з гарбузовим і соняшниковим насінням, горіхами, сирами). Радимо спробувати круасани, ніжні і смачні. Ще популярний оселедець з картоплею.

Проїхатися по каналах

Найпростіший спосіб - це водна екскурсія (9 євро). Можна взяти в оренду катамаран і плисти разом з корабликами.

Сходити в музеї

Музей Ван Гога, поруч є прекрасний сувенірний магазин. Рейксмюзеум - найбільший художній музей Голландії і один з кращих в Європі. Є також музей гашишу, музей в пивоварні Хейнекен з дегустацією свіжого пива. Є філія музею воскових фігур Мадам Тюссо, музей Анни Франк і багато інших цікавих музеї.

Побешкетувати

Амстердам - ЦЕ місто свободи. Будьте самими собою. Робіть те, що хочеться (в рамках місцевої моралі). Відчуйте це. Наприклад, можна сходити в туалет на центральній площі.

Заглянути в кава-шоп

Хоча б заради атмосфери, ніхто не прожене, адже можна просто взяти кави. А взагалі з марихуаною там продають все, від чупа-чупсів до кексів. Ті самі кексики, що стали відомі завдяки фільму «Євротур». Ціна 6,5 євро.

Побувати на вулиці червоних ліхтарів

Назва найвідомішого кварталу походить від червоних ліхтарів, які стоять у вікнах будинків розпусти. Тут же є багато секс-шопів, не забудьте купити сувеніри друзям. Пам'ятайте, що в кварталі не прийнято фотографувати. Також ви можете скористатися дужне популярними тут ескорт послугами (Amsterdam escort).

Смачно поїсти в голландському ресторані

Заглянути на leidsplen, знайти затишне місце (цілий квартал ресторанічков від грецьких до індійських). Знайти голландську таверну під вивіскою Heineken - там завжди багато народу. Сидять самі голландці, граючи в карти та шахи. Ціни в ресторанах помірні.

Сходити на квітковий базар

Голландія - це країна тюльпанів, можна купити великий букет або відвезти цибулини додому. Великий букет троянд коштує 5 євро, букет ірисів 2 євро. На півночі від Амстердама в 15 кілометрах, є ринковий комплекс "Цварта Маркт", який вважається найбільшим в Європі.

Знайти напис "I Amsterdam"

Цей напис - це пам'ятник, який постійно пересувається. Це щось на зразок "I love NY" на сумках-футболках. Цей же "I AMsterdam" друкується на всіх сувенірах.

Перерахувати мости

Перерахувати, може, і не вийде, але помилуватися ними варто. Місто каналів має їх понад 600!

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 179)

Комментарии:

ВВЕРХ