5 причин купити новий MacBook Pro

Мир переводов : Компютеры
, 22:13
0
4462

макбук проВ 2016 році компанія Apple в черговий раз переосмислила ноутбук, представивши нове бачення ідеального пристрою для мобільної роботи. На відміну від конкурентів, чиї спроби зробити революцію неодмінно виливалися в виробництво гібридів, в Купертіно створили по-справжньому самобутній, але до того ж не позбавлений недоліків гаджет. Чи варто його купить Макбук Про, тим більше за ті гроші, що за нього просять? Спробуємо розібратися.

Дисплей

Кожен Макбук Про 2016 року випуску незалежно від діагоналі має чудовий дисплей Retina. Навіть незважаючи на відсутність тачскріна, його параметри викликають повагу. Він на 67 % яскравіший, а також на 67 % контрастніший в порівнянні з попередником, а також демонструє на 25 % більш природну картинку завдяки колірному охопленню DCI-P3. Відшукати щось ще більш якісне монтажерам і фотографам навряд чи вдасться.

Тач Пад

Відмінною особливістю Макбуків Про серії 2016 року є сенсорна панель, що замінила функціональний ряд клавіш і пропонує по-справжньому просунутий рівень використання. Touch Bar самостійно підлаштується під активне завдання, зробивши його виконання простішим і зручнішим. Враховуючи ж, наскільки рідко багато з нас вдаються до допомоги F-клавіш, їх заміна на Тачбар виглядає цілком виправданою і навіть кращою.

Компактність

Висока продуктивність ноутбука не стала на заваді для скорочення його габаритів. Корпус новинки вийшов на 23% менше в обсязі, ніж її попередник, і на 17% тонше, пропонуючи схожу автономність і більш широкий спектр можливостей. Навіть вага нового MacBook Pro виявився практично ідентичний 13-дюймової моделі MacBook Air.

Тач ID

Новий Макбук Про став першим ноутбуком компанії Apple з вбудованим сканером Тач Айди. З його допомогою ви зможете безперешкодно оплачувати замовлення в Інтернеті, підтверджуючи власну особистість єдиним натисканням, і не переживати за збереження особистих відомостей. Дактилоскопічний сканер підтримує багатокористувацький режим, дозволяючи перемикатися між заданими обліковими записами, безпомилково відрізняючи декількох користувачів. Такий способ ідентифікації як не можна до речі згодиться у великій родині, де кожен її член бажає зберігати власну індивідуальність.

Звук

Всупереч габаритам ноутбука, що скоротилися особливість його конструкції така, що він здатний «видавати» на 53 % більш якісний і гучний звук, ніж це робив його попередник. Таке нововведення навряд чи змусить музикантів і діджеїв звернути на новинку пильну увагу, але буде безумовно не зайвим при перегляді фільмів і відеороликів на YouTube. Принаймні тепер не доведеться кожного разу викручувати гучність на максимум - буде досить і половини.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 183)

Интересное по теме:

больше новостей

Комментарии:

ВВЕРХ