ПОДПИСАТЬСЯ НА НОВОСТИ
Подписка по Email - новости

Отменить подписку
96

Які переваги у онлайн ігор?

2017
24
Фев
Admin

онлайн-ігри8 років тому 2/3 людей, які грали в комп'ютерні ігри не думали що через деякий час ігри, що мають тільки одиночний режим, будуть не затребувані на ринку комп'ютерних ігор. Такі культові ігри, як "18 сталевих коліс", "Крутий Сем", "Від заходу до світанку", більшість сучасних геймерів навіть не бачила в очі.

Що таке онлайн-ігри?

Зараз більшу популярність набирають онлайн ігри. Що ж це таке і з чим його їдять? Для того щоб почати грати в онлайн гру, користувачеві потрібно мати вихід в інтернет з достатньою для гри швидкістю передачі даних, а також браузер, встановлений на пристрої, на якому гратимуть.

Основні "+":

Для запуску онлайн гри необхідно почекати 1-3 хвилину на те, щоб гра завантажилася, ніяких установок і завантажень, безумовно - це великий плюс!

Більшість онлайн ігор працюють за допомогою "клієнта", тобто є доступними і дозволяють зайти в гру з комп'ютера, планшета або будь-якого іншого гаджета, при цьому де б ви не були. Знову виразний плюс!

Які бувають ігри?

Не потрібно забувати про багатий вибір онлайн - ігор, це як шутери, аркади, квести, так і симулятори, і інші. Багатий асортимент дозволяє вибрати собі до смаку будь-яку гру, а також підібрати гру дитині за віком, на зразок розвиваючих ігор та подорожей. До речі, величезна кількість безкоштовних онлайн ігор можна знайти на сайті igrygame.org. І знову плюс на користь онлайн ігор!

Багато онлайн ігор мають багатьох користувачів (від 2 і до 1,000,000 гравців), що робить гру цікавою, динамічною і захоплюючою.

Основні "-":

Мінус онлайн ігор заключається тільки в тому, що деякі з них виманюють з геймерів кошти, за підвищення рівня в грі, відкриття нових можливостей, появу нової зброї, броні та іншого. Що призводить до великої трати коштів і збагачення творців ігор, але найгірше, що цим можуть скористатися шахраї.

Найпопулярніша онлайн гра в даний час - це Minecraft, в неї грає більше 1 мільйона чоловік, це дуже великий розрахований на багато користувачів віртуальний світ, який приніс творцям колосальний прибуток. Дана гра увійшла в книгу рекордів Гінесса, як найпопулярніша, що має рекордну кількість користувачів, яка при цьому володіє дуже поганою графікою.

Висновки

Як не дивитися, але плюсів в онлайн іграх набагато більше ніж мінусів, а, значить, що онлайн ігри в даний час популярні, і залучають до себе все більше і більше геймерів. І хто знає, може, в недалекому майбутньому ігор, що випускаються, на дисках більше не буде, а наші діти будуть сміятися над цим. А світ заполонять тільки онлайн ігри.

Источник: http://igrygame.org/

Автор:
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5   (голосов: 2)
Читайте также:
Как изменить размер фото онлайн
Как изменить размер фото онлайн
Для того, чтобы не искать соответствующий графический редактор и не ...
2014
13
Ноя
Admin
Просмотров: 806 Комментариев: 0
Преимущества онлайн телевидения
Преимущества онлайн телевидения
Чтобы смотреть телевидение бесплатно в онлайн режиме, нужно соблюсти по крайней...
2014
1
Дек
Admin
Просмотров: 806 Комментариев: 0
Этапы перевода сайта
Этапы перевода сайта
Перевод - это совершенно грамотное со стороны грамматики, а также стилистики,...
2015
7
Авг
Марія Козинець
Просмотров: 915 Комментариев: 0
 1   2    3    4    5    ...  10  

Чтобы добавить комментарий нужно авторизироваться.
Авторизируйтесь используя Yandex Google Вконтакте Mail.ru Twitter