Фантастичні фільми, які здатні відірвати глядача від реальності

Мир переводов : Кино
, 00:51
0
2929

фантастика

Люди дуже часто фантазують з приводу альтернативного справжнього або прийдешнього майбутнього, створюючи просто нереальні сюжети. Далі ми розглянемо ряд фільмів з жанру фентезі, відкриваючі глядачеві двері в інший Всесвіт. До речі, на сайті http://bodrkino.com/fantastika/ можна скачати найкращі фільми даного жанру.

Хмарний атлас

За задумом авторів фільму, кожен герой в картині існує не 1-ин рік і навіть століття, тому що людство давно піддається реінкарнації. Змінюючи обличчя і долі, люди проживають одне життя за іншого, де кожне наступне - це продовження попереднього. Одні і ті ж цілі, але різні особи і епохи. Минуле, сьогодення і майбутнє об'єднуються, щоб показати нам єдину історію.

Грань майбутнього

Справжній день бабака, тільки в сутичці з інопланетянами. Майор Вільям Кейдж гине під час руйнівного зіткнення з іноземною расою, але не зникає, а повертається знову. Раз по раз герой переживає одну і ту ж битву в надії, що зможе знайти спосіб перемогти.

Еквілібріум

Ви можете уявити світ, в якому заборонено посміхатися, слухати музику, кричати на галасливого сусіда або просто радіти життю? Автори картини придумали суспільство, в якому будь-які почуття під забороною, а їх можливі прояви блоковані ліками, щоб все йшло за планом. Система працює, порушників переслідують, все відмінно. Але що робити, якщо ти захисник системи, в яку більше не віриш?

Гаттака

Ідеальне життя майбутнього, де кожне нове народження заплановане і навіть детально запрограмоване в лабораторії. Головному герою не пощастило: він був народжений в любові і отримав якості, які вважаються вагомими недоліками: емоційність, схильність до пристрастей, віру в мрії. Щоб домогтися поваги, йому доводиться ховати свій ярлик «не придатний».

Вихідний код

Вихідним кодом називається програма, яку використовують, щоб повернутися назад, в останні 8 хвилин життя людини, і з'ясувати причину її загибелі. Це не спосіб запобігти трагедії і врятувати загиблих, а лише можливість знайти винних. Після вибуху поїзда звичайний солдат Коултер змушений повертатися в чуже тіло, поки не виявить бомбу і підривника.

Матриця

Наскільки реальним є світ, в якому ми живемо? Ми правда існуємо або це лише ілюзія, кажучи інакше, Матриця? Геніальний фільм братів Вачовські, що породив величезний резонанс в суспільстві і став натхненням для коміксів, комп'ютерних ігор, аніме і двох наступних фільмів трилогії. Однак не можна пояснити, що таке Матриця, це можна тільки побачити.

Вона

Неймовірно романтичний, смішний і тонкий фільм про кохання. Про любов до операційної системи! Це не так безглуздо, як ви могли подумати. Так, не можна закохатися в машину, яка всього лише відповідає за заданими алгоритмами, але можна, якщо тобі здається, що вона одна тебе розуміє...

Планета Ка-Пекс

Яка ймовірність зустрічі з інопланетним розумом? Серед хворих психіатричного інституту з'являється загадковий незнайомець в чорних окулярах. Він стверджує, що прийшов з іншої планети і дуже переконливо доводить своє походження.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 180)

Комментарии:

ВВЕРХ