Види зовнішньої реклами

Мир переводов : Бизнес
, 22:39
0
2810

зовнішня рекламаСьогодні рекламу можна зустріти: в інтернеті, пресі, на спеціальних, розкидуваних по поштових скриньках або буклетах і купонах, які вручають в руки, на ТБ, на вулицях. Мабуть, останній вид реклами - це найбільш ефективний по частині не тільки підсумкового впливу, але і в плані донесення інформації. У мережі багато хто йде з сайту, ледь помітять натяк на рекламу, пресу в наш час читають мало, рекламні буклети відразу ж відправляються в сміття, ТВ втрачає популярність і лише зовнішня реклама не піддається ігноруванню: хоча б з вікна автомобіля, але кожен раз у раз , та й затримає свій погляд на барвистому білборді.

Далі ми більш детально поговоримо про різно види зовнішньої реклами і розкаже нам про них співробітник компанії "Пронтопринт": http://www.prontoprint.com.ua/, в якій можна замовити виготовлення зовнішньої реклами в Києві.

Зовнішня реклама буває різною

Основні види зовнішньої реклами це:

 • щити;
 • вивіски;
 • світлові короби;
 • дахові конструкції;
 • розтяжки;
 • відеоекрани;
 • вітрини.

Найбільш поширені з них - щити, а найбільш ефективні - вивіски.

Замість вивісок часто використовуються світлові короби - мовляв, так гарніше. Дійсно, і красиво, і яскраво - якщо тільки не спробувати скласти вивіску з використанням об'ємних літер. Об' ємні букви - це спосіб створити привабливу, а головне - розраховану на тривалий термін дії, зовнішню рекламу. Серед переваг цього методу:

 1. Виготовлення об'ємних літер добре налагоджене і дозволяє вибрати хорошого виробника;
 2. Придатність для наших кліматичних умов. Мороз, сніг з дощем, річкові тумани - не перешкода, а швидше плюс для ефективності реклами: в разі, якщо літери досить великого розміру і яскраво пофарбовані, вони так і притягує погляд, втомлений від монотонної сірості;
 3. Об' ємні букви виготовляються з самих різних матеріалів - скла, пластику, металу, дерева. Вибравши незвичайний вихідний матеріал або оригінально комбінуючи кілька, можна отримати унікальну, по-справжньому привертаючу увагу рекламу;
 4. Різні способи обробки поверхні об'ємних літер також сприяють індивідуалізації - матова поверхня, метод «водяний пил», фарбування акриловими фарбами або автоемаллю - додадуть саме ту родзинку, яка надасть бажаний вплив на цільову аудиторію реклами.

Звичайно ж, вибираючи об' ємні букви для реклами, не варто забувати про головну складову - текст. Саме в самому, звичайно короткому, тексті міститься основна інформація - якими б красивими і такими, що запам'ятовуються не були об' ємні букви, в пам'яті залишаться не вони, а назва товару, фірми або послуги. Яскраві об' ємні букви - це лише спосіб зробити так, щоб ця назва запам'яталося і спонукала до дії - скористатися послугою або купити товар.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 185)

Комментарии:

ВВЕРХ