Види студійної фотозйомки

0
2289

 http://wildcam.ruСвіт фотомистецтва надзвичайно цікавий і різноманітний. Він приваблює своєю мальовничістю, різноманіттям і оригінальністю. Хотілося б розповісти докладніше про різні види студійної фотозйомки. Саме в фотостудії фотограф може створити для вас ту неповторну атмосферу різних казково - стилістичних образів, які ви надалі отримаєте на фотографіях.

Студійна фотографія відрізняється від інших видів в першу чергу своєю професійністю та грамотністю виконання. Тут є яскравість і насиченість тонів, сприятливе висвітлення, а також свобода дій в «плані творчості». У фотостудії спокійно, затишно, завжди можна випити чай або каву, скористатися душем.

Умовно студійну фотозйомку можна поділити на кілька видів:

  • «lovestory»;
  • «beauty»;
  • портрет;
  • «ню»;
  • «glamour»;
  • «fashion»;
  • сімейна, дитяча і весільна фотографія.

Портрет

Є 1-им із затребуваних видів студійної фотографії. Портретна зйомка в студії робиться для людей, які працюють в сфері шоу-бізнесу та гламуру, наприклад, для портфоліо. Так само вона не менш цікава людям, які не мають відношення до шоу-бізнесу. Головна мета портретної зйомки - передати настрій людини, її емоції, характер. Такий різновид фотографії є 1-им із найскладніших, тому що потрібно вміти розкрити людину, показати її такою, якою вона є без масок, в даному випадку фотограф повинен бути трохи психологом. Крім того важливо правильно поставити світло і вибрати фон. Сюди ж можна віднести також і стиль «beauty». Він має на увазі під собою портретні фотографії моделей з різними аксесуарами: букетами, стразами, капелюшками і т. д. Але, перш за все, це реклама різних косметичних продуктів (брендів). Професійні фотографії в стилі «beauty» робляться в фотостудії з правильно поставленим світлом.

«Love story»

Стиль весільної фотографії. Дуже популярний в сучасному світі і не тільки серед молодят, але і серед людей, які вміють цінувати це мистецтво. На фотографії, як правило, наречений з нареченою або молода пара закоханих. Причому зйомка, зроблена в студії відрізняється від тієї, яка зроблена на самому весіллі запрошеним фотографом. Студійний фотограф зі знанням справи може досить яскраво передати позитивні емоції закоханих. Зробити цікаві постановочні фотографії.

«Fashion»

Даний стиль використовується в середовищі моди і гламуру. Фотографії представляють собою зображення об'єкта в модному, найчастіше, новому одязі. Стиль популярний в сфері реклами і піару, також роботи такого роду можна зустріти на світських фотовиставках.

Сімейна фотографія

Не менш популярна, ніж весільна. Вона представляє собою зображення сімейної пари, або більш великої родини. Особливий інтерес представляють фотографії, де зображено дуже велика сім'я (7-8 чоловік). Особливо добре фото виглядає, якщо фотографу вдалося передати настрій кожного члена сім'ї. Зробити це вкрай складно, оскільки вік різний, емоції різні, а потрібно відобразити це одночасно, одним клацанням;
Дитяча фотографія вельми приваблива своєю оригінальністю. Маленьку дитину дуже складно зацікавити позувати і в цьому, як раз таки, полягає велика перевага даної фотографії. Адже спонтанна емоція виглядає куди більш кумедно, ніж в результаті позування.

Стиль «ню»

Цей вид фотографії присвячений зображенню оголеного тіла. Найчастіше моделі жінки. Створення фотографій ще складніше портретів, тому що фотографу необхідно передати на фотографії кожну частину тіла так, щоб потім на картину можна було дивитися, як на витвір мистецтва, а не просто як на фотографію. Даний стиль поширений в журналах по типу «Playboy».

Висновки

У підсумку хотілося б сказати, що студійна фотозйомка дуже цікава і незвичайна. Вона притягує своєю різноманітністю і красою. Як для моделі, так і для фотографа це хороший шанс прославитися, зробити непогану кар'єру.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 191)

Интересное по теме:

больше новостей

Комментарии:

ВВЕРХ