ПОДПИСАТЬСЯ НА НОВОСТИ
Подписка по Email - новости

Отменить подписку
111

Найчастіші поломки iPhone та iPad

2016
30
Дек
Admin

 http://appleman.ruБагато користувачів продукції Apple вважають, що їх пристрої не просто стильні але і надійні. У всякому разі в цьому треба розібратися. Для того, щоб це перевірити, співробітники сервіс-центру провели дослідження телефонів, які потрапили в ремонт. В даному дослідженні брало участь близько вісімсот несправних iPhone. Майстри побачили дуже цікаву і не дивовижну картину, близько 30 % телефонів були з розбитими екранами. Дійсно ці гаджети дуже страждають даною проблемою. Вона говорить про те, що власники не дуже акуратно ставляться до своїх девайсів.

Друга не менш популярна поломка, це попадання води на / в телефон (близько 20 %). При використанні телефону в приміщеннях з високою вологістю, в результаті тримання його мокрими руками тощо. Найчастіше в таких випадках ламається кнопка Home. За нею далі псуються всі апаратні кнопки і безпосередньо сам роз'єм телефону. Вже можна зробити висновок, що найчастіше телефони ламають з вини самого власника через через його не акуратність. Є підстави говорити про те, що наступні моделі ремонтувати буде набагато складніше, так що до таких пристроїв потрібно буде ставитися набагато дбайливіше.

Точно такі ж проблеми як і з iPhone є і у iPad. Так само найчастіше в сервісний-центр потрапляють планшети з розбитими екранами. Ступінь поломки можна легко оцінити. Досить дізнатися, чи розбилося тільки скло або скло разом з матрицею. Це все залежить лише від одного фактора - від сили удару. Що стосується вологи, то серед планшетів набагато менше поломок через воду, ніж у телефонів.

Однак, у iPad є інша проблема - це заміна батареї або проблема із зарядним пристроєм. Статистика показує, що з такою проблемою звертаються в три рази частіше, ніж з подібним ремонтом у iPhone. Може скластися враження, що планшети Apple виготовлені не так дбайливо, але це не так. Найчастіше це просто людський фактор. Користувач сам міг зіпсувати батарею. Так само зустрічаються проблеми з лотком для SIM-карти або Wi-Fi. Обумовлені це тим, що мікросхеми розташовані на самому краю плати.

Можна зробити висновок, що більшість проблемних пристроїв ремонтуються в сервіс-центрах по вині самого господаря.

Источник: http://appleman.ru

Автор:
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0   (голосов: 0)
Читайте также:
Наиболее часто встречающиеся поломки телевизоров Panasonic
Наиболее часто встречающиеся поломки телевизоров Panasonic
Все телевизоры, время от времени ломаются (от поломки не застрахован никто,...
2014
14
Окт
Admin
Просмотров: 851 Комментариев: 0
Самые частые поломки iPhone 5s
Самые частые поломки iPhone 5s
Хотя и поломки у различных устройств, включая всемирно известный iPhone, ...
2016
13
Июнь
Admin
Просмотров: 567 Комментариев: 0
Найчастіші поломки iPhone
Найчастіші поломки iPhone
З кожним роком «яблучна» техніка стає все популярнішою. За декілька...
2016
24
Окт
Admin
Просмотров: 495 Комментариев: 0
 1   2  

Чтобы добавить комментарий нужно авторизироваться.
Авторизируйтесь используя Yandex Google Вконтакте Mail.ru Twitter