ПОДПИСАТЬСЯ НА НОВОСТИ
Подписка по Email - новости

Отменить подписку
114

Поліетиленові пакети і реклама

2016
20
Дек
Admin
viewsПросмотров: 582         commentsКомментариев: 0

Поліетиленові пакетиМаркетологи знаходяться в постійному пошуку ефективних каналів для комунікації з клієнтами і доступних майданчиків для розміщення реклами. Про рекламу на поліетиленових пакетах пишуть не так багато, але, тим не менш, поліетиленові пакети з рекламними матеріалами масово використовуються рекламодавцями для просування брендів.

Реклама на поліетиленових пакетах

Поліетиленові пакети, перш за все, асоціюються у клієнтів з надійною упаковкою, незамінним і звичним засобом для перенесення речей і продуктів. Споживач не замислюється, що на цій упаковці нанесена реклама, він сприймає зображення як яскраву красиву картинку, яка є елементом дизайну його пакета. Тому, на відміну від інших видів реклами, поліетиленові пакети сприймаються природно і не викликають роздратування.

Поліетиленові пакети - це ефективний рекламний носій, причому за вас необхідну роботу з розповсюдження рекламної інформації роблять самі споживачі. Так, купивши або отримавши в подарунок красивий пакет, ми не поспішаємо його викидати, а використовуємо його замість сумки. Переміщаючись по місту, реклама потрапляє на очі тисячам людей, перш ніж пакет прийде в непридатність і буде викинутий.

Пакет-майка

Така мобільна реклама хороша для підвищення впізнаваності компанії чи бренду, в разі проведення промо-акцій. Вона масово використовується в торгівлі: для цього зазвичай обирають пакети майки - це міцні місткі пакети з ручками, що нагадують майку. Вигода очевидна: покупець, оплачуючи на касі упаковку, заодно покриває всі ваші витрати на виготовлення пакетів і друку на них реклами.

Пакет-банан

Інший вид поліетиленових пакетів для друку реклами - це фірмові пакети банани, на які зазвичай наносять логотип рекламованої фірми. Їх відрізняють по прямокутній формі і вирубаним ручкам. Рекламні та маркетингові відділи більшості компаній, особливо працюючих у сегменті b2b ( «бізнес для бізнесу»), віддають перевагу саме цьому виду поліетиленових пакетів для нанесення реклами. Фірмові поліетиленові пакети по типу банан ще називають іміджевими. Зазвичай в них складаються всілякі каталоги і рекламна продукція компаній, яка презентується клієнтам. Пакети повинні бути максимально високої якості, оскільки думка про вас складається з дрібниць.

Висновки

Реклама на пакетах - це прекрасна можливість здійснити рекламну кампанію з обмеженим бюджетом. У деяких випадках, наприклад при продажу упаковки, реклама окупає себе відразу.

Автор:
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5   (голосов: 4)
Читайте также:
Все о мобильном маркетинге
Все о мобильном маркетинге
Мобильный маркетинг — это эффективный с точки зрения затрат элемент...
2012
14
Май
Admin
Просмотров: 2617 Комментариев: 6
Зачем нужна реклама
Зачем нужна реклама
Сбыт будет эффективным лишь в том случае, когда налажена система поиска и...
2014
15
Авг
Admin
Просмотров: 1030 Комментариев: 0
Пакет - отличное рекламное место
Пакет - отличное рекламное место
Каждая известная  организация или определенная фирма, которая только ...
2015
23
Авг
Марія Козинець
Просмотров: 919 Комментариев: 0
 1   2    3    4  

Чтобы добавить комментарий нужно авторизироваться.
Авторизируйтесь используя Yandex Google Вконтакте Mail.ru Twitter