Консульська легалізація документів: Що це?

0
1505

Консульська легалізація документів

Консульська легалізація документів - це процедура надання документу юридичної сили для використання його на території іншої держави. Легалізація робиться для країн, які не підписали Гаазьку конвенцію. Це дорожча і триваліша процедура, на відміну від апостиля. Відповідно до цієї процедури документи можу проходити аж два кола легалізації. Це коли печатку спочатку ставлять на оригіналі документів, а потім по другому разу на їх перекладі. І тільки після цього ставитиметься печатка і марка консульства країни подачі.

До речі, якщо вам раптом знадобилася консульська легалізація, наприклад, документів для Китаю в Україні, то в Києві швидко і легко зробити її вам допоможуть в бюро перекладів "Літера". Вони зроблять легалізацію ваших документів в Міністерстві Юстиції та Міністерстві Закордонних Справ, а також поставлять печатку і марку консульства країни подачі документів.

Як зробити консульську легалізацію?

Звичайно зробити легалізацію не важко і не дорого, але затратно по часу. Для цього документ повинен пройти кілька кіл в МЗС і Мінюсті України. Якщо коротко, процедура легалізації є такою:

  • Ставиться печатка в МЗС на оргіналі документа;
  • Ставитиметься печатка в Мін'юсті на оригіналі документа;
  • Робиться переклад з одночасним завіренням копії документа і перекладу у нотаріуса;
  • Ставитиметься печатка МЗС на перекладі документа;
  • Ставитиметься печатка Мін'юсту на перекладі документа;
  • І нарешті, все завіряється, в консульстві потрібної вам країни.

Залежно від документа і країни в процедурі отримання легалізації можуть бути невеликі відмінності.

Чому краще звернутися до фахівців?

Звичайно ви можете пройти цю процедуру самостійно. Але краще звернутися до професіоналів і позбавити себе від турбот і нервування. В вищезазначеному бюро перекладів "Літера", із задоволенням зроблять для вас легалізацію документів в найкоротші терміни. В результаті ви гарантовано заощадите свій час і нерви!

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 85)

Комментарии:

ВВЕРХ