Чому потрібно купити iPhone 7?

0
1970

iPhone 7 Plus та iPhone 7

Новітні смартфони Apple - iPhone 7 і iPhone 7 Plus - вже можна без проблем купити в Україні, до речі, зробити це можна на сайті /telecommunication/smart/iphone-7-plus/. Ми вирішили зібрати разом всі плюси даних пристроїв, щоб допомогти вам вирішити, чи варто купувати новітні флагмани. Отже...

Збірка і якість

Тут все, як завжди, на висоті. Монолітні корпуси, охолоджуючий руку метал і трохи зігнуте скло, що зливається з ним, а також нові, по-справжньому чорні кольори самого корпусу.

Матово-чорні апарати взагалі не хочеться випускати з рук або ховати в чохлі - це справжній витвір «смартфоновського мистецтва», преміальність в кращому вигляді.

Глянцево-чорні пристрої виглядають ще більш шикарно, але при цьому відчайдушно збирають відбитки пальців і подряпини.

Класні екрани

Можливо, Apple і розчарувала своїх шанувальників, випустивши в 2016 році смартфони з таким же розширенням, як і 2 роки тому, 1920 × 1080 та 1334 × 750 пікселів (iPhone 7 Plus та iPhone 7 відповідно). Однак такої щільності пікселів більшості користувачам достатньо, як і раніше. Якісь точки ви можете помітити, лише сильно наблизивши до себе гаджети.

Apple заявляє про нові екрани c «розширеним колірним охопленням», проте неспеціалістам складно знайти різницю з попереднім поколінням дисплеїв - яскравість і контрастність пристроїв залишається на висоті. Екран не «вицвітає» навіть при максимальному нахилі або в яскравий сонячний день. Як і iPhone 6s, нові гаджети отримали екран з підтримкою розпізнавання сили натискання 3D Touch.

Захист від води

Одним з найважливіших нововведень в нових флагманах став захист від води і пилу. Нові смартфони Apple захищені за стандартом IP67 - їх можна занурювати в воду на глибину до 1 м на час до 30 хвилин.

На ділі це означає, що iPhone 7 можна не боятися взяти в ванну, на пляж або забути його біля намету під час дощу. Але пам'ятайте, що Apple не вважає несправність, викликану попаданням всередину вологи, гарантійним випадком.

Сенсорна кнопка Home і прекрасний сканер відбитків пальців

Заміна фізичної кнопки Home на сенсорну, можливо, була вимушеною - для спрощення вологозахисту корпусу, про яку ми тільки що говорили. І багато оглядачів сприйняли такий крок обережно. Думки розділилися: комусь вона здалася зручною, комусь - ні.

Max продуктивність

Якщо вірити синтетичному тесту AnTuTu, Айфон 7 - це найпотужніший на поточний момент гаджет у світі, що набирає в бенчмарку близько 180,000 балів. Для порівняння, торішній Айфон 6s отримує в AnTuTu близько 140 тисяч балів. Приблизно такий же результат і у топових Андроїд-смартфонів 2016 року.

Дуже хороші камери, нехай і з особливостями

Одним з найважливіших переваг iPhone 7 в порівнянні з попередниками стала основна камера. Вона як і раніше не найкраща в класі, але вже помітно наблизилася до лідерів в цій категорії - Samsung Galaxy S7 і LG G5.

В iPhone 7 виявлено один «стандартний» 12-мегапіксельний модуль з 6-лінзовий 28-мм об'єктивом, системою оптичної стабілізації і діафрагмою f / 1.8. В iPhone 7 Plus до нього додається ще один 12 Мп модуль з довгофокусним 56-мм об'єктивом (telephoto) з діафрагмою f / 2.8.

А тепер по-людськи: iPhone 7 (і iPhone 7 Plus) в порівнянні з iPhone 6s і особливо iPhone 6 стали набагато краще знімати в умовах поганої освітленості. Різниця дуже помітна, і без наближення.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 183)

Комментарии:

ВВЕРХ