ПОДПИСАТЬСЯ НА НОВОСТИ
Подписка по Email - новости

Отменить подписку
114

Каталог, як засіб реклами

2016
20
Окт
Admin
viewsПросмотров: 597         commentsКомментариев: 0

рекламний каталогВсі чули фразу: "Реклама - це двигун торгівля". А рекламний каталог, в свою чергу, є ефективним засобом реклами. Незважаючи на те, що виготовлення каталогу (дизайн, верстка, друк) - це досить дороге задоволення, багато виробничих і торгових компаній використовують каталог як засіб реклами своїх товарів. До речі, в Києві замовити виготовлення рекламного каталогу ви можете в компанії "Сіті Київ Принт": http://ckprint.net/reklamnaia-poligrafia/9-izgotovlenie-katalogov.html.

Рекламні каталоги бувають двох видів:

  • торгові каталоги;
  • іміджеві (представницькі) каталоги.

Торгові каталоги несуть чисто рекламну функцію - це реклама товарів з докладним описом і фотографіями. Якщо необхідно і дозволяє бюджет, то дається коротка інструкція по застосуванню. У деяких каталогах товари представлені з ціною, що дуже зручно і стимулює швидке ухвалення рішення про покупку.

Іміджеві (представницькі) каталоги знайомлять споживача з діяльністю компанії і її достоїнствами. Представляють послуги компанії, їх можливості і переваги.

Навіщо потрібен рекламний каталог?

На відміну від рекламного буклету рекламний каталог забезпечує все, що необхідно для здійснення покупки: продукція, ціни, інформація про компанію (для більшої довіри) і т. д.

Незважаючи на те, що здійснення покупок через інтернет збільшується, багато онлайнових покупці як і раніше вважають за краще спочатку переглянути друкований рекламний каталог. Більшість прибуткових роздрібних компаній використовують поєднання традиційних магазинів, рекламних каталогів та інтернету.

Ще один шлях до прибутковості - це створення великих каталогів для дорогих товарів. І ще один вид прибуткових каталогів - це спеціалізація. Що б ви не продавали, ці принципи для більш ефективні каталогів допоможуть вам продавати більше продукції.

Незалежно від того хто буде створювати рекламний каталог для вашої фірми, ви самі або фахівці, вам слід знати «принципи створення ефективних каталогів», які допоможуть підняти реалізацію ваших товарів на новий рівень.

Источник: http://ckprint.net/reklamnaia-poligrafia/9-izgotovlenie-katalogov.html

Автор:
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
4   (голосов: 5)
Читайте также:
Зачем нужна реклама
Зачем нужна реклама
Сбыт будет эффективным лишь в том случае, когда налажена система поиска и...
2014
15
Авг
Admin
Просмотров: 1028 Комментариев: 0
Види зовнішньої реклами
Види зовнішньої реклами
Сьогодні рекламу можна зустріти: в інтернеті, пресі, на спеціальних, ...
2017
20
Янв
Admin
Просмотров: 616 Комментариев: 0
Печать флагов на заказ
Печать флагов на заказ
Флаг является одним из ключевых элементов брендирования компаний. Именно...
2017
28
Март
Admin
Просмотров: 625 Комментариев: 0

Чтобы добавить комментарий нужно авторизироваться.
Авторизируйтесь используя Yandex Google Вконтакте Mail.ru Twitter