Каталог, як засіб реклами

Мир переводов : Бизнес
, 15:09
0
3005

рекламний каталогВсі чули фразу: "Реклама - це двигун торгівля". А рекламний каталог, в свою чергу, є ефективним засобом реклами. Незважаючи на те, що виготовлення каталогу (дизайн, верстка, друк) - це досить дороге задоволення, багато виробничих і торгових компаній використовують каталог як засіб реклами своїх товарів. До речі, в Києві замовити виготовлення рекламного каталогу ви можете в компанії "Сіті Київ Принт": http://ckprint.net/reklamnaia-poligrafia/9-izgotovlenie-katalogov.html.

Рекламні каталоги бувають двох видів:

  • торгові каталоги;
  • іміджеві (представницькі) каталоги.

Торгові каталоги несуть чисто рекламну функцію - це реклама товарів з докладним описом і фотографіями. Якщо необхідно і дозволяє бюджет, то дається коротка інструкція по застосуванню. У деяких каталогах товари представлені з ціною, що дуже зручно і стимулює швидке ухвалення рішення про покупку.

Іміджеві (представницькі) каталоги знайомлять споживача з діяльністю компанії і її достоїнствами. Представляють послуги компанії, їх можливості і переваги.

Навіщо потрібен рекламний каталог?

На відміну від рекламного буклету рекламний каталог забезпечує все, що необхідно для здійснення покупки: продукція, ціни, інформація про компанію (для більшої довіри) і т. д.

Незважаючи на те, що здійснення покупок через інтернет збільшується, багато онлайнових покупці як і раніше вважають за краще спочатку переглянути друкований рекламний каталог. Більшість прибуткових роздрібних компаній використовують поєднання традиційних магазинів, рекламних каталогів та інтернету.

Ще один шлях до прибутковості - це створення великих каталогів для дорогих товарів. І ще один вид прибуткових каталогів - це спеціалізація. Що б ви не продавали, ці принципи для більш ефективні каталогів допоможуть вам продавати більше продукції.

Незалежно від того хто буде створювати рекламний каталог для вашої фірми, ви самі або фахівці, вам слід знати «принципи створення ефективних каталогів», які допоможуть підняти реалізацію ваших товарів на новий рівень.

Источник: http://ckprint.net/reklamnaia-poligrafia/9-izgotovlenie-katalogov.html

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 187)

Интересное по теме:

больше новостей

Комментарии:

ВВЕРХ