Що треба знати, перш ніж замовити послуги миття вікон

Мир переводов : Бизнес
, 15:18
0
2329

миття віконІснує широкий спектр клінінгових послуг і миття вікон не виняток, ви знайдете пропозиції по всій країні. Більшість компаній пропонують аналогічні послуги з миття вікон, балконів, скління, вітрин, але у всіх них різні ціни. Коли ви шукайте послуги миття вікон в квартирі, існує ряд речей, які ви повинні мати на увазі. І про них нам розповість співробітник компанії "Мийдодир Клінінг", в якій ви можете замовити якісне миття вікон у Львові.

Який вид прибирання вікна вам потрібен?

Більшість клінінгових компаній, що спеціалізуються на митті вікон, москітних сіток, пропонують кілька різних рівнів цієї послуги:

  • Перший рівень - це базова очистка вікон і, як правило, вона включає миття вікон милом і водою. Ця послуга може бути надана для зовнішньої і внутрішньої чистки вікон;
  • Другий рівень включає глибоку чистку. Як правило, ця послуга включає в себе абразивную чистку з використанням інструментів, покликаних видалити будь-які сторонні об'єкти з поверхні скла. Як правило, ця послуга також включає чистку підвіконня;
  • Третій і найскладніший рівень миття вікон включає в себе прибирання всієї рами, миття балконних вікон, видалення пухкої затирки, фарби і ознак окислення з рами і віконного отвору. Скло і рама ретельно миються, а зсередини скло натирається замшею.

Який графік потрібен для миття вікон?

Комерційні послуги миття вікон з обох сторін (в тому числі методом промислового альпінізму) пропонують чистку на щотижневій основі, раз на два тижні або щомісяця, щокварталу, двічі на рік і раз на рік. Більшість авторитетних клінінгових компаній пропонують гарантію на те, що не залишиться розводів, патьоків і так далі. Багато компаній також пропонують повторно помити вікна в квартирі протягом чотирнадцяти днів, якщо ви залишитеся незадоволені роботою.

Яке навчання проходять мийники?

Професійні прибиральники, що пропонують комерційні послуги, проходять не тільки стандартне навчання прибирання, вони проходять практичні курси безпеки, вчаться працювати з оснащенням, обладнанням для миття вікон, включають курси альпінізму і екстреного захисту від падіння і, звичайно ж, навчені висотному митт. вікон.

Чи можна отримати оцінку вартості, перш ніж замовити послуги?

Так. Професійні клінінгові компанії відправляють оцінювача на будинок або в офіс, де той розраховує вартість послуг, а потім він формує замовлення, якщо ви згодні.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 183)

Комментарии:

ВВЕРХ